Blog BazaTelefonów.pl
 

Uniwersalny pokrowiec Explorer

Gadżety 2012-04-25 10:49

Cygnett Explorer to uniwersalne etui, które może być z powodzeniem wykorzystywane do ochrony popularnych urządzeń mobilnych, takich jak aparaty, odtwarzacze mp3, nawigacje GPS czy PDA. Pokrowiec zapewnia należyte zabezpieczenie, zarówno podczas przenoszenia, jak i niespodziewanych upadków, chroniąc sprzęt przed zarysowaniami czy bardziej poważnymi usterkami związanymi z uszkodzeniem podzespołów.

Jego zewnętrzna warstwa została wykonana z solidnej powłoki, która nie podlega odkształceniom, dzięki czemu etui dobrze sprawdza się, np. podczas transportu z innymi rzeczami w torbie lub plecaku.

Dla komfortu użytkowników Explorer wyposażony jest także w zamek błyskawiczny oraz zawieszki na szyję i nadgarstek, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed upuszczeniem i pozwalają w wygodny sposób przenosić aparat czy nawigację. Pokrowiec posiada również wewnętrzną kieszeń, w której można bezpiecznie schować pieniądze czy dokumenty. Cygnett Explorer prezentuje prosty, minimalistyczny design i dostępny jest w jednej z czterech wersji kolorystycznych - czarnej, białej, srebrnej i czerwonej.

  • Camera Case Explorer Small Hard Shell - 43 PLN
  • Camera Case Explorer Medium Hard Shell - 43 PLN

Źródło: Cygnett

Wojtek Konopa, wyświetlono 3575 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum