Blog BazaTelefonów.pl
 

Wygraj nawigację na system Bada

GPS 2012-04-26 09:56

W ostatnich dniach pojawiła się aktualizacja mapy Polski nawigacji DON’T PANIC dla cieszącego się rosnącą popularnością w Polsce systemu Samsunga – Bada. W związku z aktualizacją producent przygotował dla posiadaczy smartfonów Samsung Wave, Wave II, Wave 3 serię konkursów, w których będzie można zdobyć nawigację DON’T PANIC z mapą Polski.

Nowa wersja DON’T PANIC na Bada (4.4.6) zawiera mapy z grudnia 2011 r., a więc m.in. takie oddane do użytku odcinki dróg, jak obwodnica Wrocławia. Poza dodaniem nowych map poprawione zostały drobne błędy w funkcjonowaniu nawigacji. 

Każdy posiadacz smartfonów z systemem Bada będzie mógł wkrótce cieszyć się najnowszą wersją DON’T PANIC. W serii konkursów zaplanowanych na maj do wygrania będzie duża liczba pełnych licencji na mapę Polski wraz z nielimitowanymi jej aktualizacjami!

Pierwszy z konkursów już wystartował! Wraz z portalem www.bada-os.info wszystkich zainteresowanych nawigacją na smartfony z systemem Bada zapraszamy do udziału w konkursie! Zadaniem uczestników jest zrobienie zdjęcia przedstawiającego ciekawe, nietypowe lub błędne sytuacje występujące na polskich drogach, na które można byłoby odpowiedzieć dwoma prostymi słowami, zawartymi w nazwie nawigacji, do której mapy dostarcza polska spółka Emapa: „DON’T PANIC”.

Zapraszamy do udziału w konkursie oraz śledzenia aktualności na profilach Emapy oraz Mireo na Facebooku. Wkrótce pojawią się kolejne propozycje dla posiadaczy smartfonów Samsunga zainteresowanych nawigacją.

Źródło: Emapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3560 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum