Blog BazaTelefonów.pl
 

Wzmocnij dźwięk swojego smartfona

Gadżety 2012-04-26 14:29

Impakt – importer i dystrybutor marki Clingo wprowadził na rynek polski akustyczny wzmacniacz do przenośnych urządzeń audio. Brak konieczności zasilania, łatwość użytkowania oraz niewielkie rozmiary to cechy, które docenią posiadacze telefonów, smart fonów czy odtwarzaczy mp3.

Kula (uchwyt) wzmacniająca dźwięk Clingo, to inteligentnie zaprojektowany akustyczny wzmacniacz, który zamienia telefon lub odtwarzacz MP3 w mini system audio na każdym biurku. Jej uniwersalny pad przykleja się  do każdego telefonu lub urządzenia multimedialnego i oferuje niekończące się godziny przyjemności. Można odtwarzać muzykę z dowolnego telefonu - iPhone, BlackBerry, Nokia, Samsung itp. Kula wzmacniająca dźwięk Clingo wzmacnia dźwięk o około 10 decybeli, zmieniając jego brzmienie, tak by przypominał dźwięk pełnowymiarowych głośników. Jest produktem pasywnym, dzięki temu nie wymaga dodatkowego zasilania. Posiada również specjalny otwór na kabel zasilający/USB, dzięki czemu można ładować i synchronizować urządzenie podczas jego używania.

Uchwyty marki Clingo to jedyne uchwyty wyposażone w opatentowaną technologię „Stick To It” pozwalającą montować telefony, smartfony, nawigacje i inne podobne urządzenia na uchwycie bez zatrzasków, dokręcania ramion itp. To całkiem proste. Wystarczy przyłożyć urządzenie do uchwytu, lekko docisnąć do lepkiej żelowej warstwy i gotowe. Pasuje do wszystkich telefonów, smartfonów i nawigacji, niezależnie od producenta.

Chcesz odczepić telefon od uchwytu? To równie proste. Przytrzymaj jedną ręką uchwyt, a drugą delikatnie obracaj telefonem w prawo i w lewo, telefon w łatwy sposób odklei się od uchwytu.

Zabrudziłeś lepką warstwę? Nic strasznego. Przemyj ją wodą lub wodą z mydłem, palcem lub szmatką zetrzyj kurz oraz zabrudzenia i poczekaj aż warstwa wyschnie.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 119 zł

Cechy produktu:

  • Opatentowana technologia „Stick To It” pozwalająca przykleić dowolne urządzenie do uchwytu
  • Po odklejeniu nie zostawia śladów na urządzeniu, urządzenie nie klei się
  • W przypadku utraty przyczepności wystarczy przemyć wodą lub wodą z mydłem
  • Non-toxic nie zawiera materiałów szkodliwych (substancji toksycznych)

Produkty Clingo przeszły przed wprowadzeniem wyjątkowo rygorystyczne testy. Warstwa „Stick To It” myta była ponad 3300 razy, trzymana 9 dni w zbiorniku wodnym i testowana w temperaturze od -24 do +93 stopni Celsjusza. Efekt? Produkty nie straciły swoich właściwości.

Źródło: Impakt.com.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3782 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum