Blog BazaTelefonów.pl
 

Smartfony Xperia i 10 tysięcy mil!

Inne 2012-04-27 11:32

Sony Mobile rozpoczęło współpracę z LOT przystępując do globalnego programu  dla często podróżujących pasażerów Miles & More. W ramach współpracy przygotowano dwie atrakcyjne oferty.

Klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonów Sony Xperia S lub Xperia P w Sony Store lub w salonie Sony Centre czy w oficjalnym sklepie online, otrzymają w prezencie 10.000 mil w programie Miles & More. Dodatkowo flagowy smartfon Xperię S można też wygrać na pokładzie samolotu w czasie lotu dłuższego niż 1 godzina 20 minut. Wystarczy wypełnić konkursową ulotkę i oddać ją stewardesie.

„Cieszę się, że podjęliśmy współpracę z polskimi liniami lotniczymi LOT. Skorzystają z tego nasi klienci – na pewno ucieszy ich dodatkowe 10.000 mil przed wakacyjnym lotem czy możliwość wygrania tak wspaniałego smartfona jakim jest Sony Xperia S” – mówi Agnieszka Jaśkiewicz, szef marketingu, Sony Mobile w Polsce. „Zapraszam do naszego sklepu online: www.sonymobile-sklep.pl i życzę wszystkim udanych zakupów i wygranej na pokładzie samolotu LOT”- dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Sony Mobile wprowadziło niedawno (w marcu 2012 roku) na rynek swój pierwszy smartfon – Xperię S z systemem Android, wyświetlaczem 4.3 cala Reality z Mobile BRAVIA Engine oraz rozdzielczością full HD (1280 x 720). Aparat posiada 12MP i dzięki unikalnej funkcji „fast capture” robi zdjęcia w zaledwie 1,5 sekundy. Xperia™ S jest napędzana przez potężny dwurdzeniowy procesor 1.5 GHz, umożliwiający szybkie przeglądanie i pobieranie plików, które mogą być przechowywane na wewnętrznej pamięci flash do 32GB.

7 maja 2012 rusza zaś oficjalna przedsprzedaż kolejnego smartfona z serii NXT: Xperia P, który debiutuje z technologią wyświetlacza White Magic opracowaną przez Sony. Technologia White Magic zapewnia najwyższą możliwą jasność ekranu, równocześnie oszczędzając baterię. Xperia P jest napędzana przez dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1 GHz i ma wbudowaną pamięć flash o pojemności 16 GB oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 MP z funkcją „fast capture”, zapisem filmów w full HD oraz technologią Sony umożliwiającą rejestrowanie zdjęć panoramicznych w 2D i w 3D.

Ponadto oba smartfony mają wyjście HDMI oraz łączność DLNA, aby przenosić treści multimedialne na dowolny ekran. Obsługują także technologię transferu danych - NFC (Near Field Communication), umożliwiającą korzystanie z coraz większego zestawu aplikacji i usług zbliżeniowych NFC, a także z Xperia SmartTags, dzięki którym można zmienić ustawienia smartfonu za jednym dotknięciem.

Źródło: Sony

Wojtek Konopa, wyświetlono 3655 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum