Blog BazaTelefonów.pl
 

Etui dla aktywnych posiadaczy iPhone’a

Gadżety 2012-04-27 13:41

Wielu posiadaczy urządzeń marki Apple to aktywni ludzie, pasjonaci sportów i przygód. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tej licznej grupy użytkowników, firma KL TRADE wprowadziła do swojej oferty pokrowce do iPhone’a, których podstawową funkcją jest maksymalna ochrona urządzenia w sytuacjach ekstremalnych.

Solidne wykonanie i dobrej klasy materiały sprawiają, że telefon jest właściwie chroniony, a sposób mocowania do ramienia użytkownika jest pomyślany tak, aby nie krępował ruchów i jednocześnie uniemożliwiał zsunięcie się etui. Smartfon wsuwany jest do kieszonki, ukrytej za przezroczystym, nieprzemakalnym tworzywem i dzięki optymalnemu ułożeniu nie wyślizguje się, ani nie zmienia położenia, nawet przy gwałtownych manewrach podczas sportowych zmagań. Wygodna, nie powodująca dyskomfortu opaska zaciskowa, za sprawą wielu trybów, może być przystosowana do każdego użytkownika i jego preferencji. Co ważne cała konstrukcja, dzięki opływowemu kształtowi i wyjątkowej lekkości, współgra z intencjami ruchowymi użytkownika, pozwalając cieszyć się wolnością, a zarazem mieć pod ręką nieodzowny smartfon.

W ofercie firmy KL TRADE znajdują się etui dedykowane do modeli iPhone 4 / iPhone CDMA / 4S, a dostępne kolory, to klasyczna czerń i charakterystyczna dla stylistyki produktów Apple, stonowana biel.
Sugerowana cena: 49 zł

Źródło: KL TRADE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3567 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum