Blog BazaTelefonów.pl
 

PayU uruchamia doładowania komórek na Facebooku

Operatorzy 2012-05-10 14:34

W serwisie Facebook działa nowa aplikacja - PayU Doładowania. Można dzięki niej doładować sobie lub znajomym telefon na kartę w sieciach: 36,6, Heyah, Mixplus, Play, Orange, Simplus, Sami Swoi lub Tak Tak. Operatorem technologicznym usługi jest PayU.

Doładowanie telefonu można kupić logując się do swojego konta w serwisie Facebook i wchodząc w aplikację PayU Doładowania. Po wskazaniu operatora i uzupełnieniu numeru  zasilanego telefonu oraz kwoty użytkownik wybiera najwygodniejszą dla siebie formę płatności.

Aby ułatwić doładowania wszystkim użytkownikom Facebooka udostępnione zostały płatności z 20 banków oraz kontem PayU. Każdy znajdzie więc najlepszą dla siebie i sprawdzoną metodę. Po wyborze sposobu płatności nastąpi przekierowanie do strony banku, gdzie wszystkie dane potrzebne do wykonania doładowania będą już uzupełnione.

Podany numer telefonu zostanie doładowany wskazaną kwotą w ciągu kilku minut. Minimalne zasilenie konta to  5 zł. Warunkiem skorzystania z aplikacji jest polubienie FanPage’a PayU na Facebooku.

Źródło: PayU

Wojtek Konopa, wyświetlono 3593 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum