Blog BazaTelefonów.pl
 

Freeyah w wersji na iPhone'a. Rusza nowa odsłona kampanii Heyah.

Aplikacje, Operatorzy 2012-05-16 07:39

Wraz z wejściem aplikacji Freeyah do sklepu AppStore rusza nowa odsłona kampanii Heyah promująca mobilny komunikator. Do grona osób, które mogą za darmo rozmawiać i wysyłać wiadomości korzystając z aplikacji Freeyah, dołączą właścicieleiPhone’ów i iPad’ów.

Dzięki temu użytkownicy smartfonów, zarówno z systemem Android, jak i iOS, będą mogli komunikować się ze sobą przez Freeyah, czyli pierwszy komunikator na wynoswykorzystujący dostęp do Internetu mobilnego lub WiFi. Korzyści i sposób korzystania z aplikacji prezentują nowe filmy reklamowe Heyah.

Bezpłatny komunikator Freeyah początkowo był dostępny dla właścicielismartfonów z systemem Android. Obecnie aplikację mogą ściągnąć także użytkownicyiPhone’ów i iPad’ów.Wraz z wejściem Freeyah do sklepu AppStorerozpoczyna się nowa kampania. W spotach TVHeyah zaprezentuje zasady działania aplikacji i korzyści jakie czerpie użytkownik smartfona korzystający z Freeyah – możliwość rozmawiania i wysyłania wiadomości za darmo do innych użytkowników aplikacji, niezależnie z jakiej sieci komórkowejkorzystają. Emisja filmów w stacjach telewizyjnych rozpocznie się 18 maja br. Kampania dodatkowo będzie wspierana przez reklamę on-line na wybranych portalach Internetowych, w mediach społecznościowych, kampanię w radio i przestrzeni publicznej (BTL) oraz działania eventowe.

Wersja 1.3.0 Freeyah w sklepie Google Play
Freeyah zdobywa coraz szersze grono sympatyków, a jej funkcje stale są ulepszane. W najnowszej wersji 1.3.0oddanej w ostatnich dniach w ręce użytkowników smartfonów z systemem Android podniesiono jakość dźwięku, zmniejszono poziom konsumpcji baterii, a także usprawniono proces logowania przez WiFi.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3633 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum