Blog BazaTelefonów.pl
 

Juwenalia z Heyah

Inne 2012-05-18 09:16

Heyah została partnerem tegorocznych Juwenaliów. Na startującej w Olsztynie Kortowiadzie, przyszłotygodniowych Juwenaliach Śląskich oraz warszawskich Ursynaliach studenci będą mogli bawić się i odpocząć w specjalnej, pełnej atrakcji strefie Chill Out’u pod szyldem Heyah. Juwenaliowym imprezom towarzyszy dodatkowo ogólnopolska gra miejska, której finał będzie miał miejsce drugiego czerwca podczas warszawskich Ursynaliów.

Juwenalia to jeden z najciekawszych okresów w studenckim, rozrywkowym roku kalendarzowym. Jest to co roku wyjątkowy czas, idealny na zabawę w rytmie ulubionej muzyki, spotykanie się ze znajomymi, a przede wszystkim szansa na ostatnie intensywne świętowanie przed zbliżającą się sesją.

W tym roku, w trzech polskich miastach – Olsztynie, Katowicach i Warszawie, pojawią się przygotowane specjalnie na tę okazję strefy Chill Out’u pod szyldem Heyah. Dla wszystkich studentów, poszukujących chwili wytchnienia od intensywnej zabawy, zaplanowano w nich szereg atrakcji. Uczestnicy Juwenaliów będą mogli spróbować gry i zabawy na konsolach z czujnikiem ruchu, posłuchać muzyki na żywo serwowanej przez popularnych DJ-ów, dobrej kawy oraz słodkiej waty cukrowej, a na ich zmysły podziałają specjalne urządzenia aromatyzujące.

Na wygodnych pufach, podczas chwili odpoczynku będzie można szerzej otworzyć oczy, zapoznając się z ofertą Heyah prezentowaną przez profesjonalnych animatorów.

Strefy Chill Out Heyah czekać będą na:

  • Kortowiadzie 2012 w Olsztynie (18-19.05.2012) 
  • Juwenaliach Śląskich w Katowicach  (25-26.05.2012)
  • Ursynaliach 2012 w Warszawie (1-3.06.2012)

Równocześnie z rozpoczynającym się na terenie całego kraju okresem Juwenaliów, Heyah zainaugurowała na facebooku ogólnopolską grę miejską, do której można się rejestrować od wczoraj.

Więcej szczegółów na temat gry miejskiej znaleźć można na tej stronie.

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3100 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum