Blog BazaTelefonów.pl
 

Pokrowce GT Coat

Gadżety 2012-05-18 12:36

Pokrowce Coat marki Global Technology wykonane są z praktycznego silikonu. Z jednej strony etui dobrze zabezpiecza przed uszkodzeniami i zarysowaniami, które mogłyby powstać w razie upadku czy przenoszenia w torbie lub plecaku, a z drugiej - jest lekkie i nie stanowi dodatkowego obciążenia dla użytkownika.

Jednocześnie silikon ściśle przylega do krawędzi smartfona, chroniąc jego brzegi i tylną powierzchnię. Pomysłowa forma Coat, która przypomina nieco plecionkę ze strukturą perforowaną serią niewielkich otworów, zapewnia swobodny przepływ powietrza na powierzchni urządzenia. Dzięki temu pod etui nie zbiera się wilgoć, która mogłaby uszkodzić telefon.

Ponadto pokrowiec pozostawia swobodny dostęp do dotykowego wyświetlacza i pozwala na wygodną nawigację ekranu. Posiada on także specjalne wycięcia na obiektyw aparatu, zarówno z prawej, jak i z lewej strony, dzięki czemu jest kompatybilny nie tylko z iPhonem, lecz również z innymi modelami smartfonów. Etui wyposażono w wycięcia, przez które można bezproblemowo podłączyć ładowarkę czy łącze MicroUSB. GT Coat dostępne są w różnych kolorach - czarnym, białym, różowym, czerwonym, żółtym i niebieskim. Można więc nabyć etuiwswoim ulubionym kolorze lub zaopatrzyć się w kilka i zmieniać je w zależności od nastroju.

Cena: 30 zł

Źródło: Global Technology

Wojtek Konopa, wyświetlono 3642 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum