Blog BazaTelefonów.pl
 

Zrób Głośniej na festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty

Inne, Operatorzy 2012-05-22 12:42

Niepowtarzalna szansa dla polskich artystów na występ u boku muzycznych gwiazd na scenie muzycznej 12. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty.

 

Znamy już kolejne gwiazdy, które zagrają w klubie festiwalowym Arsenał podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Będą to Peaches - jedna z największych skandalistek sceny muzycznej, norweska multiinstrumentalistka Hanne Hukkelberg oraz Saintbox w składzie: Gaba Kulka, Olo Walicki i Maciek Szupica. 

Na portalu T-Mobile Music ruszył także konkurs Zrób Głośniej!, który daje szanse polskim artystom na występ u boku muzycznych gwiazd festiwalu. Aby wziąć udział wystarczy odwiedzić portal T-Mobile Music, zarejestrować się jako wykonawca, dodać utwór i zgłosić się do konkursu. Nie ma ograniczeń gatunkowych – zapraszamy przedstawicieli wszystkich odmian dobrej, ambitnej muzyki. Nieważny jest dorobek – do konkursu mogą przystąpić zarówno debiutanci, jak i artyści funkcjonujący już na muzycznej scenie.

Szansę na wystąpienie podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu otrzyma aż trzech wykonawców. Wyłonieni zostaną w otwartym głosowaniu przez użytkowników portalu. Następnie – podczas przesłuchań na żywo – profesjonalne jury wskaże najlepszą trójkę. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu rozpoczęło się 21 maja i potrwa do 3 czerwca. Następny etap, czyli głosowanie internautów, potrwa od 4 do 10 czerwca, a na przesłuchania klubowe zaprosimy artystów i fanów 14 czerwca do klubu Chwila. Więcej informacji w regulaminie konkursu dostępnym w portalu www.t-mobile-music.pl.

Konkurs Zrób Głośniej! i portal T-Mobile Music już po raz drugi dają rodzimym artystom szansę zagrania na kultowym wrocławskim festiwalu filmowym. W ubiegłym roku za jego sprawą grupa The Lollipops mogła wystąpić u boku Nicka Cave'a i jego formacji Grinderman, a Camero Cat i Searching For Calm zagrali świetne koncerty w Arsenale.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3405 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum