Blog BazaTelefonów.pl
 

SzafaGra w Google Play

Aplikacje 2012-05-24 13:52

Heyah oddaje do dyspozycji użytkowników smartfonów kolejne aplikacje mobilne. Do rodziny aplikacji Heyah dołączyła SzafaGra, czyli aplikacja, która pomaga klientom Heyah zarządzać z poziomu smartfona popularną  usługą „Szafa Gra na Maxa”. Dzięki temu łatwo można zamienić standardowy sygnał oczekiwania na połączenie na ulubioną muzykę, zabawne nagranie lub ciekawy dźwięk.

Korzystając z darmowej aplikacji SzafaGra można aktywować serwis „Szafa Gra na Maxa”, odsłuchiwać utwory i tworzyć playlisty dla kontaktów w  książce telefonicznej. Aplikacja umożliwia ustawienie dowolnej ilości wybranych z listy dźwięków  w ramach miesięcznego abonamentu za 4,99 zł. Aplikacja jest dostępna dla smarfonów z systemem Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ptc.osp.szafagra. W przygotowaniu aplikacja SzafaGra dla systemu iOS.

Heyahlike w AppStore
Teraz już nie tylko użytkownicy smartfonów z systemem Android mają możliwość korzystania z aplikacji Heyahlike. Właściciele iPhone’ów również mogą swobodnie poruszać się po Facebooku - Heyahlike jest już dostępna w sklepie internetowym AppStore.

Więcej informacji:
Aplikacja Heyahlike daje możliwość zamieszczania komentarzy i zdjęć, publikowania własnych wpisów na Facebooku, przeglądania najnowszych propozycji Heyah oraz oczywiście klikania „like” – czyli „lubię to”. Aplikacja została przygotowana głównie z myślą o fanach Heyah, którzy mają teraz szybki dostęp do profilu marki. W przyszłości aplikacja będzie rozbudowywana o kolejne funkcjonalności.

Aplikacja Heyahlike została przygotowana dla systemu Android w wersji 2.1 i wyższej, iOS 3.0 oraz Symbian s60v3. Aplikacja zostanie udostępniona również w Nokia Store. Niewątpliwe atuty aplikacji to szybkie funkcjonowanie oraz prosty, czytelny interfejs.

Heyahlike może ściągnąć każdy, niezależnie od tego, z jakiej sieci korzysta – koszt związany z używaniem aplikacji to opłata za dostęp do Internetu, zgodnie z cennikiem danego operatora. Heyahlike dostępna jest w Google Play i AppStore.

Heyahlike Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tmobile.heyahlike

Heyahlike iPhone: http://itunes.apple.com/pl/app/heyahlike/id519032559

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3826 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum