Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile na kartę zawsze podwaja doładowania

Operatorzy 2012-05-24 16:01

T-Mobile na kartę przygotował rewolucyjną ofertę, w której klienci zyskują dwa razy więcej złotówek po każdym doładowaniu bez względu na sposób i termin zasilenia konta.

Od 25 maja wszyscy nowi i obecni klienci T-Mobile na kartę mogą aktywować nową ofertę „2 x Więcej na konto”, która pozwala na podwajanie każdego doładowania. Nowa usługa całkowicie zmienia podejście do promocji doładowań, które dotychczas obowiązywały tylko w krótkim okresie czasu lub przyznawały użytkownikom określony procent doładowania. T Mobile na kartę oferuje wszystkim klientom podwojenie każdego doładowania niezależnie od taryfy, stażu w sieci, kwoty czy sposobu doładowania.

Dodatkowe środki, które będą równowartością doładowania, będą przyznawane w postaci „Złotówek do wszystkich” z określonym terminem ważności. Ten termin klienci będą mogli wydłużyć kolejnym promocyjnym doładowaniem. „Złotówki do wszystkich” mogą być wykorzystane w kraju na połączenia oraz SMS-y do wszystkich sieci po wykorzystaniu środków z doładowania na koncie. W przypadku MMS-ów oraz korzystania z transmisji danych lub zakupienia jednego z pakietów Internetowych „Złotówki do wszystkich” będą wykorzystywane w pierwszej kolejności.

Klienci aktywują ofertę „2 x Więcej na konto” jednorazowo, w dowolny sposób: wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści TAK pod  numer 676, używając kodu ekspresowego *100*76#, w Biurze Obsługi Użytkownika lub w jednym z punktów sprzedaży T-Mobile.

Klienci przenoszący numer od innych operatorów do T-Mobile na kartę, otrzymają bonusowe doładowania o wartości 120 zł, które można łączyć z ofertą „2 x więcej na konto”.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3365 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum