Blog BazaTelefonów.pl
 

City Game Heyah – zderzenie dwóch wymiarów

Aplikacje, Operatorzy 2012-05-25 12:48

Z okazji studenckiego święta Heyah przygotowała specjalną akcję City Game – eliminacje prowadzone są na www.facebook.com/heyah, natomiast finaliści spotkają się w świecie realnym 2 czerwca podczas warszawskich Ursynaliów.

Zadania wykonywane przez najlepszych zawodników również będą balansować na granicy rzeczywistości i świata wirtualnego – do ich wykonania niezbędne będzie skorzystanie z  technologii augmented reality (AR). Na uczestników City Game Heyah czekają zadania specjalne, wyzwania w terenie i atrakcyjne nagrody.

Równolegle z trwającym na terenie całego kraju cyklem Juwenaliów, Heyah prowadzi na Facebooku ogólnopolską Grę Miejską. Do udziału w grze można się zgłaszać do 28 maja br do godziny 16.30. City Game Heyah stwarza możliwości wykazania się wiedzą ogólną i kreatywnością, a także zabawy z wyjątkową aplikacją działającą w technologii zwanej rozszerzoną rzeczywistością. Gra podzielona będzie na 2 etapy. W trakcie pierwszego etapu zostanie wyłonionych dziesięciu liderów czteroosobowych drużyn. Każdy z nich otrzyma nagrodę telefon Samsung ACE. Aby mieć szansę zostać jednym z liderów, należy zainstalować na swoim smartfonie darmową aplikację Freeyah, pozwalającą na bezpłatne wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości, a następnie odpowiedzieć na Facebooku na proste pytania. Do osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytania otwarte oddzwoni organizator za pośrednictwem aplikacji Freeyah. Należy zatem pilnować, aby cały czas być online. Zwycięzcy pierwszego etapu będą mogli zaangażować do gry trzyosobowe ekipy, którym będą przewodzić.

Wyłonione w ramach eliminacji drużyny staną do walki w terenie już 2 czerwca br. na warszawskim Ursynowie. Zawodnicy będą wykonywać kolejne zadania korzystając  ze smartfonów  z zainstalowaną aplikacją stworzoną specjalnie na potrzeby gry. Będzie ona połączeniem technologii augmented reality z nawigacją GPS. City Game Heyah daje możliwość przyjrzenia się starciu dwóch wymiarów - tego, co widzimy w świecie realnym, z tym, jak to interpretuje świat wirtualny. Uczestnicy gry miejskiej będą mieli za zadanie odszukać wszystkie punkty z zadaniami i wykonać je w otrzymanym smartfonie. Aby zakończyć misję, trzeba będzie wykonać wszystkie z zadań i wrócić na metę. Członkowie drużyny, która dokona tego jako pierwsza, otrzymają iPady.

Zapraszamy do udziału w wyścigu z dwiema rzeczywistościami, czasem i technologią!

Więcej szczegółów na temat gry miejskiej można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/heyah/app_233513986748258

Źródło: Heyah

Wojtek Konopa, wyświetlono 3822 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum