Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwa razy więcej w ukrytej kamerze

Operatorzy 2012-05-28 10:50

Nowa kampania reklamowa T-Mobile na kartę została zrealizowaną z ujęć ukrytej kamery. Od 28 maja T-Mobile na kartę będzie obecne we wszystkich mediach z nowa kampanią reklamową przygotowaną dla oferty „2x Więcej na konto”.

Wprowadzenie rewolucyjnego rozwiązania dla bardzo popularnego wśród klientów usług przedpłaconych podwójnego doładowania wymagało niestandardowych działań promocyjnych. Dlatego T-Mobile realizując spoty odwołało się do prawdziwych reakcji ludzi, którzy w trakcie nagrania nie wiedzieli, że są filmowani. O tym, że byli w ukrytej kamerze dowiadywali w momencie podwojenie zakupionego przez siebie produktu.

Każdą scenę nagrywało aż 9 ukrytych kamer, aby najlepiej uchwycić reakcje zaskoczonych podwojeniem klientów. Realizacji tego nietypowego spotu podjął się bardzo doświadczony reżyser Michał Bulik. Wszyscy uczestnicy biorący udział w nagraniu nie są zawodowymi aktorami i wyrazili zgodę na wystąpienie w reklamach „2x Więcej na konto”.

Niezależnie od działań promocyjnych prowadzonych w mediach T-Mobile przygotował kampanię „Podwajaj razem z nami!” na swoim profilu na facebooku.

Kampania będzie prowadzona w mediach ogólnopolskich, stacjach telewizyjnych i radiowych, obejmie Outdoor, prasę oraz Internet. Działania promocyjne będą prowadzone również w Social Mediach oraz w punkach sprzedaży T-Mobile. Kreację kampanii przygotowała agencja reklamowa G7, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Więcej informacji o ofercie jest dostępnych na stronie http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/taryfy/karta/podwojne_doladowanie

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3372 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum