Blog BazaTelefonów.pl
 

Współpraca T-Mobile i Samsunga

Operatorzy, Telefony 2012-05-28 13:21

Dzięki międzynarodowej współpracy T-Mobile i Samsunga klienci zyskają unikalną możliwość zapoznania się z możliwościami najbardziej oczekiwanego smartfonu tego roku. 30 maja br T-Mobile rozpocznie sprzedaż Samsung Galaxy S III, a już od 1 czerwca wszyscy będą mogli osobiście sprawdzić jego możliwości w jednym z blisko 850 sklepów i salonów T Mobile.

 

Równocześnie z szeroką prezentacją wystartuje kampania promocyjna prowadzona w całej sieci sprzedaży T-Mobile. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach ekspozycyjnych klienci będą mogli zapoznać się z wszystkimi funkcjami tego topowego modelu Samsunga. W tym celu w punktach sprzedaży zostaną udostępnione klientom smartfony Samsung Galaxy S III z oprogramowaniem demonstracyjnym i testowym. Dodatkowo w wybranych salonach będą udostępnione klientom specjalnie wyposażone stanowiska multimedialne z telewizorami Samsung Smart TV.

Nowy Samsung Galaxy S III został wyposażony w doskonały 4,8 calowy wyświetlacz HD Super AMOLED, który jest bardziej energooszczędny, jaśniejszy oraz znacznie redukuje refleksy świetlne. Dodatkowo została zwiększona jego odporność dzięki wykonaniu z bardzo wytrzymałego materiału Gorilla Glass 2. Szybkie i płynne działanie aplikacji oraz interfejsu użytkownika jest zapewnione przez czterordzeniowy procesor 1,4 GHz. Kamera o rozdzielczości 8 MPix pozwala na kręcenie filmów Full HD, robienie zdjęć w trybie HDR oraz seryjnych. W nowym modelu Samsung postawił szczególny nacisk na rozwiązania ułatwiające korzystanie z urządzenia. Jedną z nich jest funkcja Direct Call, która powoduje, że po przyłożeniu telefonu do ucha podczas pisania SMS-a, telefon automatycznie zadzwoni na numer adresata wiadomości tekstowej. Kolejnym z udogodnień jest funkcja Smart Stay z automatycznym dopasowaniem jasności ekranu do wzroku użytkownika np. podczas czytania e-booków lub przeglądania Internetu.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3612 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum