Blog BazaTelefonów.pl
 

Znajdź swoją miejską inspirację i wygraj HTC One X

Inne 2012-06-06 09:48

To już ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie fotograficznym Moja Miejska Przygoda! Jeszcze tylko do 12 czerwca można wysłać zdjęcie swojej ulubionej, inspirującej miejscówki i wygrać smartfon HTC One X.

Ambasadorzy projektu – Damian Drobyk, Vidzisz i Kinga Załęska – po raz kolejny udowadniają, że można ją znaleźć dosłownie wszędzie. Dowodem na to są ich najnowsze wpisy na stronie www.stylowoprzylapani.pl.  

Kierunek: dom!

Damian, zapalony rowerzysta i zdobywca szczytów, wraca ze swojej drugiej wyprawy do domu. Rumunia, której szczyty i krajobrazy potrafią oczarować każdego, zainspirowały również jego. Mimo kilku utrudnień i kapryśnej pogody globtroter jest bardzo zadowolony ze swojej wyprawy, o czym świadczą niesamowite zdjęcia zrobione smartfonem HTC, dostępne na stronie www.stylowoprzylapani.pl.

Rumunia jest naprawdę niesamowita! Przez całą drogę towarzyszyły mi piękne malownicze krajobrazy. Niestety pogoda przeważnie nie dopisywała. Przy silnym wietrze i w strugach deszczu ciężko się jechało, ale nie poddałem się!– mówi Damian Drobyk.

Do boju Polsko!

Do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej zostało już tylko kilka dni. Emocje sięgają zenitu! Widać je gołym okiem zarówno wśród kibiców, jak i na polskich ulicach. Atmosfera robi się naprawdę gorąca. Na szczęście są jeszcze miejsca, w których można odetchnąć. Zapraszamy do kuchni Vidzisza!

Także Warszawa zmienia się w niesamowitym tempie – widoczne są specjalne oznakowania i strefy dla kibiców, dodatkowe buspasy, na rondzie De Gaulle’a niedługo pojawi się wielka piłka… Ja jednak nadal najlepiej czuję się w swojej kuchni! Dziś szef kuchni Vidzisz poleca  same pyszności ?  Skosztujcie!– mówi Vidzisz.

Zajrzyjcie na www.stylowoprzylapani.pl i zobaczcie jego fotorelację przygotowaną smartfonem HTC One X.

Radość wewnętrznego dziecka
W tym tygodniu Kinga zaprasza do posłuchania wewnętrznego dziecka. Warto czasem przypomnieć sobie, co w dzieciństwie sprawiało nam największą radość i na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Lubię czasem cofnąć się do okresu dzieciństwa. Przypomnieć sobie, jak wiele radości dawały nawet najmniejsze rzeczy takie jak dmuchanie baniek czy skakanie przez kałuże. Okazuje się, że nawet w dorosłym życiu sprawia to ogromną radość! Musicie spróbować! – mówi Kinga Załęska.

Więcej na temat poszukiwań wewnętrznego dziecka można przeczytać na stronie www.stylowoprzylapani.pl

Konkurs fotograficzny Moja Miejska Przygoda
W ramach projektu Moja Miejska Przygoda HTC ogłosiło konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest smartfon HTC One X! Zdjęcia swojej ulubionej, na swój sposób inspirującej i zajawkowej miejscówki można przesyłać na stylowoprzylapani@poczta.multipr.pljeszcze tylko do 12 czerwca. Autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma smartfon HTC One X, a autorzy kolejnych 15 zdjęć otrzymają wejściówkę na imprezę finałową Mojej Miejskiej Przygody, podczas której zostanie wyłonione jeszcze jedno zwycięskie zdjęcie! Szczegóły konkursu znajdują się na www.stylowoprzylapani.pl

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3372 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum