Blog BazaTelefonów.pl
 

AutoMapa iOS 3.3 dostępna w AppStore

GPS 2012-06-12 08:26

Nowe mapy uwzględniające wszystkie oddane do ruchu inwestycje drogowe, zaawansowane zarządzanie kierunkowością i przejezdnością ulic oraz nowa, zintegrowana z systemem iOS książka adresowa. AutoMapa iOS 3.3 dostępna w AppStore!

Najnowsza AutoMapa iOS 3.3 otwiera w trybie on-line wszystkie najważniejsze inwestycje drogowe, które zostały oddane ostatnio do użytku - w tym oczywiście kluczowe inwestytcje takie jak trasy A1 i A2, trasa S1 wokół Poznania, czy nowa, południowa obwodnica Gdańska wraz z najdłuższą w Polsce estakadą. Dzięki wykorzystaniu technologii LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, mają do dyspozycji mechanizmy pozwalające na automatyczną zmianę kierunkowości ulic czy ich czasowe (nawet na pojedyńcze godziny) zamykanie. Jest to niezbędne do sprawnego poruszania się po polskich drogach w czasie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jak zawsze, na stronach Targeo.pl możliwe jest również sprawdzenie aktualnego natężenia ruchu drogowego oraz szybkie sprawdzenie, które z ulic zostały aktualnie wyłączone z ruchu drogowego.

Wygodna nawigacja, to również sprawne poruszanie się do konkretnych osób, które mogą znajdować się różnych miejscach. W najnowszej wersji AutoMapy iOS wykorzystano systemową książkę adresową aby ułatwić nawigację do konkretnych osób i miejsc. Dzięki temu użytkownik ma możliwość wyboru wielu miejsc dojazdu do konkretnej osoby bez potrzeby pamiętania dużej liczby adresów.

“- AutoMapa iOS jest bez wątpienia najdokładniejszą nawigacją dostępną w AppStore i jedyną, która umożliwia tak zaawansowane zarządzanie drogami w trybie on-line. Daje to kierowcy spokój i gwarancje sprawnego dotarcia do celu podróży. Zwłaszcza w tym trudnym dla kierowców czasie Mistrzostw Europy” - powiedział Janusz M. Kamiński, szef marketingu i PR AutoMapy.

AutoMapa iOS dostępna jest dla urządzeń iPhone 3GS, 4 i 4S oraz dla urządzeń iPad 3G i 4G i pobrać ją można bezpośrednio z AppStore.

Źródło: AutoMapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3370 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum