Blog BazaTelefonów.pl
 

Kolejna nagroda dla Jabra Speak 410

Gadżety 2012-06-12 13:46

Jabra Speak 410, zestaw głośnomówiący dla biznesu, został wyróżniony podczas tegorocznych targów CeBIT za innowacyjność w dziedzinie komunikacji zintegrowanej (UC). To już druga w tym roku nagroda dla tego modelu.

Jabra, producent zestawów słuchawkowych i głośnomówiących, poinformował o kolejnym sukcesie Jabra SPEAKTM 410. Po zdobytej w lutym nagrodzie w konkursie iF Product Design Award, przyszedł czas na wyróżnienie podczas branżowych targów CeBIT. Tym razem model Jabra SPEAK 410 został doceniony za innowacyjność w zakresie wdrażania nowoczesnej technologii komunikacji zintegrowanej (Unified Communications, UC).


Prestiżowa nagroda Innovationspreis-IT przyznawana jest corocznie podczas CeBIT - największych na świecie targów rozwiązań IT oraz Telecom dla domu i biznesu. Spośród 2500 zgłoszeń w 40 różnych dziedzinach jury jako zwycięzcę w kategorii Unified Communications wybrało zestaw głośnomówiący Jabra SPEAK 410. Nagrodę sponsorowaną przez firmę IBM wręczyła Cornelia Rogall-Grothe, przedstawicielka ds. Technologii Informatycznych niemieckiego rządu.

„Cieszy nas fakt, że troska Jabra o funkcjonalność sprzętów i wysoki komfort ich użytkowania, doceniana jest zarówno przez środowisko branżowe, jak i samych klientów. To pokazuje, że Jabra SPEAK 410 jest modelem kompletnym, zaawansowanym technologicznie i intuicyjnym w obsłudze” – wyjaśnia Natasa Peric, Marketing Manager na Europę Środkową i Wschodnią (CEE).

Wprowadzona na rynek w 2010 roku Jabra SPEAK 410 to zestaw głośnomówiący dla mobilnego biznesu. Jego niewielkie rozmiary oraz podróżny futerał sprawiają, że łatwo go przenieść,  a zintegrowany system okablowania umożliwia szybkie przygotowanie do działania. Zestaw posiada innowacyjny, wychwytujący dźwięk w paśmie o szerokości 360° mikrofon  z technologią redukcji szumów, który umożliwia wyraźną rozmowę z osobami znajdującymi się ze wszystkich stron zestawu.

Jabra to marka firmy GN Netcom – wiodącego producenta w zakresie innowacyjnych zestawów słuchawkowych. GN Netcom zatrudnia na świecie ok. 850 pracowników i posiada szeroką sieć sprzedaży. Pod marką Jabra oferuje szeroki wybór bezprzewodowych zestawów słuchawkowych i samochodowych zestawów głośnomówiących, a także przewodowych i bezprzewodowych rozwiązań dla centrów kontaktowych oraz biur. GN Netcom stanowi jednostkę zależną firmy GN Store Nord A/S.

Źródło: Jabra

Wojtek Konopa, wyświetlono 3895 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum