Blog BazaTelefonów.pl
 

Z Warszawy do Paryża dla dzieci podczas Orange Warsaw Festival.

Operatorzy 2012-06-19 11:05

W czasie zakończonego już Orange Warsaw Festiwal Fundacja Orange zorganizowała inicjatywę na rzecz dzieci niesłyszących. Do jazdy na stacjonarnych rowerkach zaprosiła gości festiwalu, a za każdy przejechany przez nich kilometr przekazała 5 zł na wsparcie rehabilitacji dzieci z wadą słuchu. Wspólnie przekazaliśmy prawie 9 tys. złotych!

Przez dwa dni festiwalu rowerki cały czas były w ruchu, a kondycja dopisała uczestnikom akcji. Rekordzista przejechał aż 70 kilometrów. Łącznie podczas festiwalu padł wynik 1776 kilometrów, czyli trasa z Warszawy do Paryża. To daje łączną kwotę 8 880 zł, którą Fundacja Orange przekaże na zakup niezbędnych pomocy logopedycznych i wsparcie rehabilitacji małych dzieci z wadą słuchu w programie Dźwięki Marzeń. Torby rehabilitantów wzbogacą się o zabawki dźwiękowe do zajęć rytmicznych oraz ruchowych, wspomagających stymulację słuchu. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyniku.

 Orange Warsaw Festival to jedno z ważniejszych wydarzeń muzycznych w Warszawie, które gromadzi dziesiątki tysięcy ludzi na koncertach wielkich gwiazd. Poza sceną otwarta jest Strefa Orange z licznymi aktywnościami – Fundacja Orange postanowiła stworzyć możliwość włączenia się w inicjatywę społeczną na rzecz małych dzieci z wadą słuchu. Wsparcie dla nich jest konieczne już od pierwszych miesięcy ich życia. Dlatego Fundacja od 7 lat prowadzi program Dźwięki Marzeń, w ramach którego rehabilituje 300 niesłyszących maluchów rocznie.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3756 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum