Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawigacja na iPhone’a w atrakcyjnej promocji

GPS 2012-06-20 13:42

Jeszcze przez 9 dni wszyscy posiadacze iPhone’ów mogą zakupić nawigację DON’T PANIC w promocyjnej cenie - 9,99 EUR.

Aplikacja DON’T PANIC pojawiła się na polskim rynku kilka miesięcy temu i szybko zyskała uznanie licznego grona Użytkowników. Dokładne mapy od uznanego polskiego producenta, atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, innowacyjne rozwiązania czy brak konieczności połączenia z Internetem zdecydowały o sukcesie aplikacji. Z początkiem czerwca pojawiła się kolejna już odsłona programu.

Najnowsze wersja DON’T PANIC (4.5.0) dostępna już w iTunes to m.in. nowe mapy, wyświetlanie zoptymalizowane pod wyświetlacz Retina, zwiększoną liczbę detali widocznych ma mapie, obsługa natywnej klawiatury iPhone’a, obsługa opcji „kopiuj/wklej” i kilka innych ulepszeń w interfejsie. A wszystko to dostępne w bardzo promocyjnej cenie.

Od 8 do 29 czerwca nawigacja DON’T PANIC dostępna jest w bardzo atrakcyjnej dla właścicieli iPhone’ów promocji: 9,99 EUR (czyli ok. 43 zł). Ponadto, cena ta obejmuje darmowe, dożywotnie aktualizacje aplikacji i map.
Więcej informacji o nawigacji DON’T PANIC na stronie programu: www.mireo.pl oraz poniżej.

Zapraszamy również do zapoznania się z video recenzją aplikacji DON’T PANIC opublikowaną na jednym z najpopularniejszych portali poświęconych nowoczesnym technologiom.

Źródło: Emapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3391 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum