Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa funkcjonalność mobilna NK

Aplikacje 2012-06-21 08:25

Nasza Klasa sp. z o.o. konsekwentnie rozwija swoje produkty mobilne. Po wprowadzeniu nowej aplikacji dla Windows Phone, firma prezentuje najnowszą wersję portalu – Super Touch - dedykowaną telefonom dotykowym.

Dzięki nowej funkcjonalności posiadacze nowoczesnych smartfonów, korzystając z nk.pl, będą mogli w pełni wykorzystywać możliwości swoich urządzeń. Do tej pory korzystali oni tylko z wersji Lajt portalu, wyświetlanej także na najstarszych telefonach. Obecnie liczba nowoczesnych telefonów jest na tyle duża, że portal stworzył osobną wersję mobilną, wykorzystującą najnowsze możliwości przeglądarek i telefonów. Wprowadzenie nowej funkcjonalności jest odpowiedzią na rosnące potrzeby Użytkowników.

Wersja Super Touch jest dostosowana do dużych, dotykowych wyświetlaczy. Zapewni to Użytkownikom iPhone'ów oraz telefonów z systemem Android (o rozdzielczości minimum 320 pikseli) wygodniejsze korzystanie z mobilnej wersji polskiego portalu społecznościowego oraz przyjemniejszy, bardziej estetyczny wygląd.

„Nowa funkcjonalność sprawi, że Użytkownicy wersji mobilnej NK będą mieli lepszy, prostszy w obsłudze i bardziej nowoczesny interfejs strony.  Natomiast NK, dzięki wykorzystaniu nowej technologii, zyska możliwość łatwiejszego tworzenia nowych wersji mobilnych portalu i dodawania nowych funkcjonalności.” – dodaje Szymon Włochowicz, Head of Mobile w Naszej Klasie sp. z o.o.

Po zalogowaniu się za pośrednictwem telefonu komórkowego do mobilnej wersji NK, strona automatycznie wykryje, czy łączący się z nią telefon spełnia wymagania i czy dany użytkownik otrzyma wersję Super Touch. Jednak jeśli z jakichś przyczyn Użytkownik stwierdzi, że nie chce korzystać z nowej wersji, w każdej chwili, z poziomu strony głównej, będzie mógł przełączyć się do tej starszej.

Portal NK szacuje, że z nowej wersji portalu może korzystać ok. 250 000 Użytkowników miesięcznie.

Źródło: NK

Wojtek Konopa, wyświetlono 3817 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum