Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile partnerem strategicznym Startup Weekend Warsaw 2012

Inne 2012-06-21 13:31

13 lipca br. rozpoczyna się Startup Weekend Warsaw 2012. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w startupowym kalendarzu Polski, które gromadzi ludzi o otwartych umysłach, kreatorów przyszłości. Najzdolniejsi twórcy otrzymają możliwość współpracy z T-Mobile, partnerem strategicznym wydarzenia.


 

Jedną z wartości marki T-Mobile jest innowacyjność i zgodnie z tym założeniem Polska Telefonia Cyfrowa realizuje projekty związane z rozwojem rynku i technologii przyszłości. Obecność T-Mobile na Startup Weekend Warsaw 2012 (SWW) o nie tylko wsparcie przy organizacji samego wydarzenia, ale również zaangażowanie na poziomie merytorycznym. Przedstawiciel T-Mobile zasiądzie w jury oceniającym pomysły wypracowane podczas tych kilkudziesięciu weekendowych godzin. W trakcie prac zespołów developerskich eksperci zPTC będą obserwować postępy działań oraz służyć radą wszystkim zainteresowanym.  Obecność T-Mobile może okazać się dla twórców najlepszych koncepcji wstępem do przyszłej współpracy z operatorem i uzyskania wsparcia w realizacji projektu.

W spotkaniu mogą wziąć udział młodzi przedsiębiorcy, kreatywni programiści, osoby, które mają chęć tworzenia i pomysł na lepsze jutro. W piątkowe popołudnie uczestnicy stworzą kilkuosobowe zespoły i przez kolejne dwie doby będą pracować nad propozycjami o rynkowym potencjale rozwoju.
 
Startup Weekend Warsaw 2012 odbędzie się w dniach 13–15 lipca, a miejscem prac będzie Collegium Iuridicum II w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Lipowej 4. Zgłoszenia przyjmuje organizator wydarzenia AIP Business Link  – szczegóły oraz możliwość rejestracji dostępne pod adresem http://warsaw.startupweekend.org/

Udział T-Mobile w lipcowym wydarzeniu to kolejny krok w ramach inicjatywy wsparcia potencjału drzemiącego w polskich środowiskach twórczych. Z początkiem czerwca br. ruszył serwis innowacje.t-mobile.pl, czyli platforma do kontaktu PTC z branżą startupową. W ciągu trzech tygodni do T-Mobile przyszło ponad 40 obiecujących zgłoszeń koncepcji w ramach inicjatyw przedstawionych w serwisie, a także niezależnych propozycji startupowych.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3417 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum