Blog BazaTelefonów.pl
 

Nawigacja na Androida - ostatnie dni promocji

GPS 2012-06-25 12:42

Jeszcze tylko do piątku posiadacze smartfonów z Androidem mogą skorzystać z promocji na zakup nawigacji DON’T PANIC za 40 zł oraz wziąć udział w loterii i wygrać równowartość zakupu.

Aplikacja DON’T PANIC pojawiła się na polskim rynku kilka miesięcy temu i szybko zyskała uznanie licznego grona Użytkowników. Dokładne mapy od uznanego polskiego producenta, atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, innowacyjne rozwiązania czy brak konieczności połączenia z Internetem zdecydowały o sukcesie aplikacji. Z początkiem czerwca pojawiła się kolejna już odsłona programu.

Najnowsze wersja DON’T PANIC (4.5.0) dostępna w Google Play to m.in. nowe mapy, zoptymalizowane wyświetlanie HD, nowe wskazówki głosowe, obsługa natywnej klawiatury Androida, obsługa opcji „kopiuj/wklej”, rozpoznawanie mowy i kilka innych ulepszeń w interfejsie. A wszystko to dostępne w bardzo promocyjnej cenie.

Jeszcze do 29 czerwca nawigacja DON’T PANIC dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie: 9,99 EUR (czyli ok. 40 zł). Licencja obejmuje dożywotnie aktualizacje aplikacji oraz 1 rok bezpłatnych aktualizacji map.

Ponadto, specjalnie dla Użytkowników Androida, producenci przygotowali dodatkową promocję – loterię „Kup DON’T PANIC i wygraj nagrody!”. Każdego dnia spośród tych osób, którzy danego dnia zakupią mapę Polski w sklepie DON’T PANIC za pomocą Google Checkout (czyli karty kredytowej/debetowej podpiętej pod konto Użytkownika) i zgłoszą chęć wzięcia udziału w loterii wylosowanych zostanie 10 osób. Wylosowani szczęśliwcy otrzymają e-karty podarunkowe na kwotę 45 zł umożliwiające dokonywanie zakupów w sklepie internetowym empik.com oraz sklepie internetowym smyk.com. W efekcie zatem otrzymają oni najwyższej jakości nawigację praktycznie gratis!
 
Źródło: eMapa

Wojtek Konopa, wyświetlono 3504 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum