Blog BazaTelefonów.pl
 

Mobilna strona festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty

Aplikacje 2012-06-26 14:20

Aplikacja T-Mobile Nowe Horyzonty multimedialny przewodnikiem po wrocławskim święcie kina. Repertuar, recenzje, materiały video czy system głosowania w konkursach festiwalowych – to wszystko w jednym miejscu w Twoim smartfonie.

 


 

Dla wszystkich zainteresowanych kinem T-Mobile - dostawca najnowocześniejszych usług i technologii  przy współpracy ze Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty przygotował festiwalową aplikację. Jest ona mobilnym katalogiem skupiającym w jednym miejscu wszystkie informacje i funkcjonalności niezbędne podczas Międzynarodowego Festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Korzystanie z aplikacji jest niezwykle wygodne, proste i intuicyjne. Aplikacja T-Mobile Nowe Horyzonty  jest w pełni zintegrowana z systemem festiwalowym. Teraz mogą już ją pobrać bezpłatnie użytkownicy systemu Android, a do końca czerwca systemów: iOS i Windows Phone.

Wszyscy pasjonaci kina i festiwalu będą mieli na bieżąco dostęp do najbardziej aktualnego i kompletnego serwisu newsowego festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty. Na swoim smatfonie znajdą, m.in., szczegółowy plan projekcji festiwalowych, a także kompletne opisy wszystkich filmów prezentowanych na festiwalu we Wrocławiu uzupełnione o materiały video, nagrody jakie zdobył film podczas innych festiwali czy obsadę. Będą mogli także oddawać głosy na filmy w konkursach festiwalowych.

Zalogowani użytkownicy dodatkowo będą mogli zarządzać rezerwacjami na seanse - dokonywać i odwoływać rezerwację, wyświetlać listę najbliższych seansów, obejrzanych filmów czy niezrealizowanych rezerwacji. Przy pomocy jednego smartfona będzie można utworzyć wiele kont festiwalowiczów i zarządzać rezerwacjami całej grupy znajomych. Ułatwieniem będzie także skaner kodów QR, w który wyposażona jest aplikacja. Kody QR będą umieszczane, m.in., w materiałach festiwalowych przy artykułach o filmach oraz sekcjach festiwalowych. Użytkownik po zeskanowaniu kodu będzie przekierowywany do zestawu filmów konkretnego reżysera, do listy filmów wyświetlanych w ramach danej sekcji festiwalowej lub do konkretnego filmu. Od razu będzie mógł także obejrzeć dodatkowe materiały udostępniane przez aplikację oraz zarezerwować miejsce na konkretne seanse. Kody będą także ułatwiały głosowanie na  filmy konkursowe.

To wszystko po to by podczas dwóch lipcowych tygodni festiwalu widzowie jeszcze łatwiej i przyjemniej mogli odkrywać nowe horyzonty kina i muzyki podczas 12. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty. To największe wydarzenie filmowe w Polsce odbędzie się we Wrocławiu w dniach 19-29 lipca 2012.

 

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3933 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum