Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa wersja mobilnego GG na iPhone

Aplikacje 2012-07-04 06:53

Miłośnicy pogaduszek przez telefon mogą pobrać najnowszą aktualizację GG na telefony iPhone (wersja GG 3.3). Wydanie wprowadza zmiany nie tylko w wyglądzie, ale i obsłudze.

Użytkownikom z pewnością przypadnie do gustu możliwość ustawienia ciemnego motywu aplikacji, który pojawił się kilka dni temu także w nowej wersji GG na Android. Spotkał się wówczas z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród użytkowników.

W najnowszym wydaniu GG na iPhone dodano możliwość usuwania rozmów z listy ostatnich oraz nowy model działania tzw. powiadomień push. Odświeżony został także widok wyświetlanych rozmów, wprowadzono poprawki w działaniu i stabilności aplikacji.

Mobilne wersje GG cieszą się dużą popularnością. Komunikator w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego, z zachowaniem aktualnej listy kontaktów i historii rozmów. GG na iPhone pozwala korzystać z wirtualnego GG dysku i zintegrowanej z komunikatorem poczty e-mail.

Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”.

Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, Symbian, Java, WindowsPhone.

Najnowsze GG można pobrać w iTunes,

Źródło: GG Network

Wojtek Konopa, wyświetlono 4141 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum