Blog BazaTelefonów.pl
 

HTC One X niezbędny także w Japonii

Inne 2012-07-04 11:03

Tomasz Piorun i Marek Pietrzak od dawna interesują się Japonią i jej kulturą. Postanowili spełnić swoje marzenie i w lipcu tego roku wyruszyli w podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni. Zapierające dech w piersiach widoki oraz swą niezwykłą przygodę uwieczniać będą smartfonem HTC One X.

Kraj Kwitnącej Wiśni
Studenci Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Warszawskiej postanowili zrealizować swoje marzenie i w czasie wakacji wyruszyli do Japonii, którą są zafascynowani. Podróż trwająca aż sześć dni była nie mniej ekscytująca niż sama wyprawa. Trasa do Japonii biegła bowiem przez Kraków, Budapeszt, Moskwę, Tokio, Osakę i Kagoshimę aż do miejsca docelowego, którym jest niewielka miejscowość położona kilka kilometrów od miasteczka Kamou w regionie Aira. Podróż powrotna dostarczy przyjaciołom równie wielu atrakcji – Tomek i Marek pokonają dystans między Kagoshimą a Tokio (ponad 1500 km) autostopem.

Podróż życia
Tomek i Marek zatrzymają się w nietypowej szkole, w której naucza się życia w całkowitej zgodzie z naturą. Ich codzienne czynności nie będą się niczym różniły od tego, co robią mieszkańcy miasteczka – będą spać na futonach, korzystać z łazienki urządzonej w stylu japońskim oraz wykonywać wiele innych czynności charakterystycznych dla tego kraju. Podróżnicy odwiedzą także jeden z najaktywniejszych wulkanów na świecie – Sakurajima, i najstarszy las cedrowy na wyspie Yakushima.

Niezbędny w podróży HTC One X
Podczas podróży Tomkowi i Markowi pomagać będzie smartfon HTC One X, który prócz funkcji takich jak nawigacja, cyfrowy kompas czy stacja pogodowa, ma również zaawansowany aparat fotograficzny. Dzięki temu podróżnicy będą mogli przygotowywać bieżące fotorelacje i dzielić się nimi ze światem. Używając najnowszego smartfona HTC, będą mieli pewność, że każda ulotna chwila zostanie uchwycona. HTC One X ma matrycę 8Mpx. i jest gotowy do robienia zdjęć w zaledwie 0,7 sekundy! Zdjęcia seryjne, automatyczny stabilizator obrazu, zdjęcia pod światło, kręcenie filmów wideo w zwolnionym tempie czy funkcja wydobywania pojedynczego kadru z nakręconego wcześniej filmu w jakości HD dają praktycznie nieograniczone możliwości dokumentowania podróży. Interfejs HTC Sense pozwala intuicyjnie i w szybki sposób zamieszczać multimedia w serwisach społecznościowych, dzięki czemu relacje z podróży Tomka i Marka mogą oglądać wszyscy zainteresowani w każdym zakątku Polski i świata.

Dziennik z podróży Tomka i Marka można znaleźć na www.ohayou.pl oraz na www.stylowoprzylapani.pl.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3657 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum