Blog BazaTelefonów.pl
 

Dulux Let’s Colour Studio

Aplikacje 2012-07-05 12:31

Mobilne aplikacje Duluxa pozwalają na przeniesienie kolorystycznych inspiracji wprost do naszych mieszkań Aby ułatwić klientom dobór kolorów, Dulux wprowadza nowy, przyjazny kolorom, zestaw aplikacji na smartphony. Marka postanowiła zaoferować konsumentom obszerny zestaw narzędzi  - Dulux Let’s Colour Studio.

Wśród nich znajduje się m.in. mobilna aplikacja – Colour Owner, która pozwala na pobieranie barwy dowolnego przedmiotu i odnalezienie jej na palecie barw.

Dzięki nowoczesnym i prostym rozwiązaniom technologicznym można bez problemu uchwycić każdą znalezioną kolorystyczną inspirację czy dobrać kolory najlepiej pasujące do wystroju mieszkania. Można także zdobyć ogólną wiedzę na temat kolorów, ich właściwości i zasad łączenia, a w wirtualnym studio sprawdzić, jak wyglądałby nasz pokój w dowolnych barwach.

DULUX COLOUR OWNER

Dulux Colour Owner to zupełnie nowa mobilna aplikacja, dzięki której można szybko uchwycić każdą kolorystyczną inspirację – gdziekolwiek się jest. Robiąc zdjęcie wybranego koloru można w łatwy sposób dowiedzieć się, jak otoczyć się nim we wnętrzu.

Dulux Colour Owner nie tylko oznaczy wybrany kolor w palecie Dulux, ale również podpowie, z jakimi barwami warto go zestawić. Dzięki aplikacji użytkownik otrzyma również łatwy dostęp do informacji o produktach marki i najbliżej położonym sklepie, w którym można je nabyć.

Dulux Colour Owner to aplikacja działająca zarówno na urządzeniach mobilnych Apple’a, jak również na smartfonach z systemem Android. Więcej informacji na: http://www.dulux.pl/ColourOwner

DULUX COLOUR CLICK

Dzięki zastosowaniu aplikacji Dulux Colour Click nie trzeba się już zastanawiać nad tym, który kolor pasowałby do elementów wyposażenia naszego mieszkania. Wystarczy, że na stronie www.dulux.pl zamówimy bezpłatną ramkę Dulux Colour Click, sfotografujemy wybrany przedmiot lub ścianę i zgramy fotografię na komputer. Po chwili otrzymujemy zestawienia kolorów, które współgrają ze sfotografowanym przedmiotem. Aby dokładniej zapoznać się z aplikacją Dulux Colour Click wystarczy obejrzeć krótki filmik dostępny pod linkiem: http://youtu.be/1P67NIMbK3w

Aby zamówić ramkę, należy kliknąć link: http://www.dulux.pl/zamow-ramke-kolorow

DULUX MOUSEPAINTER

Mouse Painter to najbardziej uniwersalna na polskim rynku aplikacja do wirtualnego malowania pomieszczeń. Obsługa aplikacji jest szybka i intuicyjna. Dzięki dostępnym rozwiązaniom, można nie tylko wirtualnie pomalować ściany własnego mieszkania, ale także dowiedzieć się, jakie zestawienia kolorystyczne najbardziej pasują do wybranej barwy.

Można także obliczyć ilość farby niezbędną do pomalowania pomieszczeń, a także wydrukować pełną listę zakupów, z którą można udać się do sklepu. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć link: http://www.dulux.pl/MousePainter lub ściągnąć instrukcję obsługi: http://www.dulux.pl/files/MyMousePainter_Manual_v1.0.pdf

DULUX COLOUR SCHEMER

Dulux Colour Schemer  pomoże w zdobyciu ogólnej wiedzy o dobieraniu kolorów. Aplikacja pokazuje zestawienia kolorystyczne, opowiada o kolorach i ich właściwościach.

Dulux Colour Schemer jest połączony z aplikacją MousePainter online, dzięki czemu w jednej chwili można wybrane zestawienie kolorystyczne wypróbować na jednym z kilkudziesięciu pomieszczeń z biblioteki fotografii MousePaintera.

Aby skorzystać z aplikacji wystarczy kliknąć: http://www.dulux.pl/ColourSchemerStart 

Źródło: Dulux

Wojtek Konopa, wyświetlono 4768 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum