Blog BazaTelefonów.pl
 

Allegro rezygnuje z aplikacji na BlackBerry

Aplikacje 2012-07-06 12:45

Z początkiem lipca Allegro kończy wsparcie dla obecnej wersji Black Berry OS. Użytkownicy telefonów tej marki będą nadal mogli robić zakupy online, używając strony m.allegro.pl. Żegnając się z udostępnioną w styczniu 2011 roku aplikacją na BlackBerry, Allegro nie wyklucza powrotu do tworzenia aplikacji dla tego systemu.

Żegnając się z udostępnioną w styczniu 2011 roku aplikacją na BlackBerry, Allegro nie wyklucza powrotu do tworzenia aplikacji dla tego systemu.

Bartosz Witoń  [Product Owner mobilnego Allegro] nie podaje na razie terminu powrotu aplikacji, wyjaśniając: Zespół tworzący aplikacje mobilne dla Grupy Allegro w najbliższym czasie będzie koncentrował swoje siły na trzech najpopularniejszych platformach: Android, iOS i Windows Phone.  Mogę już zdradzić, że rusza też projekt aplikacji na tablety.

Póki co –Allegro poleca użytkownikom swoją stronę lekką dostępną w przeglądarkach pod adresem m.allegro.pl. Kupujący znajdą tu pełną ofertę przedmiotów wystawionych na Allegro, mogą znaleźć informacje o kontrahencie, korzystać z zaawansowanej wyszukiwarki, śledzić obserwowane oferty czy dokonać transakcji. W stronie lekkiej na smartfony, użytkownicy mogą dokonać także płatności za pomocą systemu Płacę z PayU.

Więcej informacji na temat mobilnej strony Allegro można znaleźć pod adresem http://mobilne.allegro.pl/mobile.php

Źródło: Allegro

Wojtek Konopa, wyświetlono 3646 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum