Blog BazaTelefonów.pl
 

Ciąg dalszy Akademii HTC

Inne 2012-07-10 06:54

Akademia HTC to cykl audycji radiowych skierowanych do miłośników nowych technologii oraz sympatyków urządzeń HTC. Audycja wystartowała 28 maja tego roku i spotkała się  z dużym uznaniem słuchaczy. Przed nami kolejne odcinki, a każdy z nich będzie poświęcony innemu zagadnieniu.

Pierwszy dzwonek
Program wcześniej znany był słuchaczom jako Projekt Komórka. Był to cykl audycji radiowych poświęcony technologiom mobilnym, który powstał w 2000 r. Podczas audycji mogliśmy słuchać opinii ekspertów i porad specjalistów oraz prezentacji produktów. Kiedy w kwietniu audycja została w całości poświęcona najnowszemu smartfonowi HTC, ilość pytań od zaciekawionych użytkowników, ich sugestii i komentarzy przerosła najśmielsze oczekiwania prowadzących. Tak właśnie powstała Akademia HTC.

Ogólnopolski zasięg
Akademia HTC to cykl audycji radiowych nadawanych w największych miastach w Polsce, w całości poświęcony telefonom, oprogramowaniu i akcesoriom HTC. Pierwsza audycja, która odbyła się 28 maja 2012 r., dotyczyła interfejsu HTC Sense, w który wyposażony jest każdy smartfon sygnowany logo HTC. Kolejny odcinek programu (wyemitowany 29 czerwca) dotyczył produkcji i designu smartfonów. Wyjaśniano w nim, jak przebiega proces projektowania oraz produkcji tych urządzeń. Kolejna audycja już niebawem – szczegóły znajdują się na www.akademiaHTC.pl

Idea Akademii HTC

Seria audycji Akademia HTC jest projektem edukacyjnym, skierowanym w głównej mierze do obecnych użytkowników smartfonów HTC oraz osób zainteresowanych produktami tej firmy.  W audycji każdorazowo biorą udział specjaliści z HTC Polska, którzy wyjaśniają wszystko w przystępny sposób. Niewątpliwą zaletą audycji jest fakt, iż przygotowywana jest ona w oparciu o wiadomości nadesłane przez użytkowników oraz analizę najczęściej poruszanych tematów na forach dotyczących urządzeń HTC i innych marek.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3800 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum