Blog BazaTelefonów.pl
 

Apple i App Store, GreyTree i edetailing.co

Aplikacje, Inne 2012-07-10 11:43

Powstał nowy dział w agencji interaktywnej GreyTree. Specjalizacją nowych członków zespołu agencji jest Software Development, czyli tworzenie aplikacji dla serwisów www, social media i nowego, polskiego systemu edetailingowego w postaci edetailing.co. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych rozwiązań IT i przyjętych standardów jest m.in. przejście weryfikacji prowadzonej przez międzynarodowy koncern Apple - nasza agencja dołączyła do zaufanych firm oferujących na App Store aplikacje dla iPada, iPhone’a etc.

App Store to nic innego jak oficjalna, internetowa platforma handlowa firmy Apple, na której są udostępniane nieodpłatnie, bądź komercyjnie aplikacje przygotowywane przez wybranych developerów z całego świata. Rozwiązania w postaci gotowych programów dla użytkowników indywidualnych i biznesowych przygotowuje wspomniany nowy dział agencji GreyTree. Również w ofercie agencji znajdują się dedykowane aplikacje, czyli rozwiązania przygotowywane na indywidualne zlecenia.

Pierwszy kwartał 2012r. to w GreyTree intensywne prace związane z wdrożeniem nowego, autorskiego systemu edetailingowego (edetailing.co), który wykorzystuje m.in. technologię i rozwiązania oferowane przez koncern Apple (iPad). Dołączenie do grona wyselekcjonowanych developerów przygotowujących aplikacje na platformę App Store nie było zatem przypadkowe. Agencja GreyTree postawiła na dalszy i intensywny rozwój w dziedzinie nowych technologii, interaktywnych prezentacji oraz nowatorskich rozwiązań programistycznych, które z powodzeniem wykorzystuje w działaniach e-marketingowych dla swoich klientów. Potwierdzeniem tego jest m.in. udostępnienie on-line do bezpłatnych testów rozbudowanej platformy edetailing.co. Tak rozbudowanej technologii efektywnego wsparcia sprzedaży - jak edetailing.co - żadna z firm działających w Polsce nie udostępnia bezpłatnie on-line.

Źródło: GreyTree

Wojtek Konopa, wyświetlono 3140 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum