Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwurdzeniowy tablet ZTE V96A

Gadżety 2012-07-10 11:44

Firma ZTE zaanonsowała niedawno premierę swojego najmocniejszego tabletu V96A, który charakteryzuje się wydajnym, dwurdzeniowym procesorem Qualcomm MSM8960 o taktowaniu 1,5GHz, łącznością opartą na innowacyjnej technologii LTE oraz najnowszą wersją systemu Android 4.0.

ZTE V96A posiada 10,1-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 1280×800 pikseli, odwzorowujący 262k. Pracą urządzenia steruje wydajny układ Qualcomm MSM8960 o taktowaniu zegara 1,5GHz, a 1GB pamięci operacyjnej sprawia, że aplikacje działają szybko i płynnie. Na pokładzie tabletu zainstalowano najnowszy system Android w wersji 4.0, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na multum ciekawych funkcjonalności.

Na uwagę zasługują rozbudowane możliwości urządzenia w zakresie łączności bezprzewodowej – obsługa sieci 4G z szybkością pobierania danych do 100Mb/s oraz ich wysyłania z prędkością do 50Mb/s – jak i komunikacyjne, w postaci modułu Bluetooth 2.1.

Do dyspozycji użytkowników są również dwa aparaty – frontowy o rozdzielczości 2MPx i tylny posiadający matrycę 5MPx – a także moduł A-GPS, sensor położenia i e-kompas. Multimedia odtwarzane są w jakości HD 1080P z szybkością 30 klatek na sekundę. Wewnętrzna pamięć urządzenia to 16GB i może zostać rozbudowana zewnętrzną kartą MicroSD o kolejne 32GB. Wydajna bateria o pojemności 6900mAh zapewnia wiele godzin stabilnej pracy tabletu przy maksymalnym wykorzystaniu jego multimedialnych właściwości. Jak w przypadku poprzednich modeli tabletów ZTE, również V96A umożliwia wykonywanie połączeń głosowych i wysyłanie wiadomości tekstowych.

- Nasz najnowszy tablet V96A został pokazany na kongresie w Barcelonie i przyznam, że spotkał się z dobrymi opiniami, zwłaszcza w zakresie konstrukcji wyświetlacza i możliwości komunikacyjnych. Po sukcesie poprzedników – modeli V9 i Light Tab 2 – spodziewam się, że również V96A zyska liczne grono fanów– powiedział Paweł Dwornik, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Terminali w ZTE Poland.

Źródło: ZTE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3769 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum