Blog BazaTelefonów.pl
 

Exide już na Androidzie

Aplikacje 2012-07-10 13:55

Wyszukiwarka akumulatorów dla telefonów z systemem Android już dostępna! Wygodna aplikacja umożliwia szybkie i efektywne dopasowanie odpowiedniego rodzaju akumulatora do konkretnego modelu samochodu. W dowolnym miejscu i czasie.

Exide wkracza na rynek aplikacji mobilnych. Po użytkownikach iPhonów i iPadów, teraz także posiadacze telefonów wyposażonych w system Android mogą korzystać z wygodnej aplikacji umożliwiającej wyszukanie i dopasowanie modelu akumulatora uwzględniającego wymagania danego modelu pojazdu.

Dzięki rozbudowanym opcjom wyszukiwarki, dobór akumulatora do danego samochodu staje się tak prosty jak nigdy dotąd. Aplikacja posiada m.in. opcję szukania po marce i modelu samochodu, a ponadto po numerze seryjnym akumulatora (nie tylko marki Exide, ale i akumulatorów innych wiodących producentów europejskich).

Po wprowadzeniu odpowiednich danych użytkownik aplikacji Exide otrzymuje informacje, jaki rodzaj akumulatora dostosowany jest do wymagań danego modelu samochodu, zawierające także zdjęcie i specyfikację techniczną akumulatora oraz elementów wyposażenia. Aplikacja bazuje na aktualizowanych co kwartał danych z katalogu TecDoc i zawiera rekomendacje zastosowań dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów.

Aplikację można pobrać bezpłatnie.

Źródło: Centra

Wojtek Konopa, wyświetlono 3720 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum