Blog BazaTelefonów.pl
 

Znamy zwycięzców konkursu bada 2.0 Power App Race

Aplikacje, Inne 2012-07-16 10:56

Samsung wyłonił zwycięzców konkursu dla programistów, w którym do wygrania jest 100 000 dolarów i promocja aplikacji przez Samsunga. Pierwszą nagrodę odebrał programista z Francji, Marc Fortin za grę wyścigową – TurboFly HD.

Konkurs bada 2.0 Power App Race wystartował w październiku ubiegłego roku. Zadaniem uczestników jest opracowanie innowacyjnego i interesującego programu lub gry na system operacyjny bada. Nagrody otrzyma 10 programistów, których aplikacje lub gry zostaną pobrane ponad 100 000 razy. W sumie zostanie nagrodzonych pięć gier i pięć aplikacji. Dotychczas w konkursie wzięło udział 1 000 drużyn z ponad 50 krajów.

Na liście nagrodzonych znaleźli się również Polacy. Aplikacja Flashlight bada 2.0, napisana przez polską firmę proexe.eu zajęła 1 miejsce w kategorii Aplikacje. Dodatkowo na najniższym stopniu podium tej kategorii uplasowała się aplikacja Crazy Light 2 przygotowana przez Łukasza Grabca. Wyróżnienie otrzymał również Grzegorz Adamczyk za grę Hyper Flight 3D (10 miejsce w klasyfikacji Gry).

Najlepsze aplikacje będą również promowane przez Samsunga jako Power Apps, wraz z programami, które nie wygrały ale osiągnęły równie wysoką liczbę pobrań.

Trwa także kolejny konkurs dla programistów Samsung Smart App Challenge w którym pula wygranych sięga 4.000.000 zł. Więcej informacji: www.smartappchallenge.com.

Więcej informacji na temat bada 2.0 Power App Race można pobrać z poniższej strony – http://developer.bada.com

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 4138 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum