Blog BazaTelefonów.pl
 

Warszawskie plaże z bezpłatnym dostępem do Internetu

Internet, Operatorzy 2012-07-19 08:36

T-Mobile na trzech warszawskich plażach: Plaży Wisła, Plaży Stadion oraz Plaży Wilanów udostępnił bezpłatne bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu. Wszyscy odwiedzający plaże będą mogli podłączyć swoje urządzenia do sieci bez konieczności logowania Dodatkowo plażowicze będą mogli korzystać ze stref wypoczynku przygotowanych przez T-Mobile.

Bezpłatny Internet i strefy wypoczynku nie są jedynymi atrakcjami przygotowanymi na warszawskich plażach przez T-Mobile. Już w weekend 28-29 lipca na Plaży Wilanów wszyscy wypoczywający będą mogli skorzystać z programu artystycznego z energetycznym tańcem Zumba, warsztatami graffiti oraz pograć we frisbee, boule, mega Twister i tenis plażowy.

Miłośnicy siatkówki plażowej będą mogli wziąć udział w rozgrywkach rekreacyjnych, albo spróbować swoich sił w turnieju siatkówki plażowej, który będzie rozgrywany w sobotę i w niedzielę. Zapisy do turnieju będą prowadzone w dniach rozgrywek.

Na uczestników konkursów i gier plażowych czekają atrakcyjne nagrody: tablety, zestawy blueconnect z modemem oraz wiele innych atrakcyjnych nagród i gadżetów.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3380 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum