Blog BazaTelefonów.pl
 

GG bezpłatne na kolejną platformę mobilną

Aplikacje 2012-07-24 07:12

GG w wersji mobilnej szybko podbija kolejne systemy i trafia do kieszeni miłośników internetowych pogawędek. Spółka udostępnia od dzisiaj bezpłatną aplikację GG na telefony z systemem JavaME wraz z nowymi możliwościami komunikatora.

Użytkownicy poprzednich wersji GG na system JavaME opłacali tygodniowy abonament. Teraz  popularny komunikator w wersji mobilnej jest dostępny bezpłatnie już dla użytkowników wszystkich najpopularniejszych w Polsce systemów: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry i JavaME. W planie są kolejne.

Aplikacja GG na system JavaME ma nowoczesny i przyjazny wygląd, jest łatwa w obsłudze. Pozwala m.in. na przesyłanie wiadomości tekstowych i zdjęć. Nowością w wersji na JavaME jest dedykowana obsługa ekranów dotykowych, wyszukiwanie znajomych w Katalogu Publicznym, synchronizacja, edycja listy kontaktów i wyróżnianie ulubionych.

Podobnie jak w wersji komputerowej i przeglądarkowej GG na JavaME umożliwia przeglądanie  ostatnich rozmów prowadzonych przez komunikator. Użytkownik z poziomu aplikacji ma dostęp do poczty e-mail, konferencji, może zapraszać nowe osoby do znajomości.

Link do pobrania aplikacji: http://beta.gg.pl/info/pobierz-inne/

Źródło: GG Network

Wojtek Konopa, wyświetlono 3630 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum