Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile na kartę wprowadza stan podwajania

Operatorzy 2012-07-24 09:59

Od Sopotu po Zakopane będzie wszystko podwajane! Minister Podwajania ogłosił wprowadzenie stanu podwajania na terenie kraju – w ten sposób T Mobile na kartę rozpoczął kolejne działania promocyjne dla oferty „2x Więcej na konto”.

Kampania rozpoczęła się od obwieszczenia Ministra Podwajania oraz przedstawienia na Facebooku miast, które będą ubiegały się o tytuł gospodarza akcji podwajania. Przez najbliższe tygodnie na profilu T-Mobile PL na Facebooku. Uczestnicy kampanii będą mogli głosować  na najlepsze miejsce w mieście, które zasługuje na wprowadzenie stanu podwajania. Akcja będzie prowadzona we Władysławowie, Sopocie, Mikołajkach, Giżycku, Warszawie, Zakopanem, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Mielnie.

Ministrem Podwajania został mianowany skromny agent ochrony oraz sprzedawca hot-dogów, który zyskał popularność dzięki wcześniejszym działaniom promocyjnym prowadzonym dla oferty „2x Więcej na konto”. Spoty z jego udziałem obejrzało już blisko 500 tysięcy widzów. Oferta T-Mobile na kartę „2x Więcej na konto” to jedyne rozwiązanie na rynku, które pozwala na podwojenie dowolnej kwoty doładowania w dowolnym momencie.

Więcej informacji o prowadzonych działaniach jest dostępnych na profilu T-Mobile na facebooku.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3386 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum