Blog BazaTelefonów.pl
 
Podpisz umowę w salonie Plusa i odbierz vouchery do Centrum Nauki Kopernik Operatorzy 2012-08-31 13:50 przez Wojtek Konopa

Od 3 września w trzech warszawskich salonach sieci Plus rozpoczyna się promocja „Podpisz umowę w salonie Plusa i odbierz vouchery do CNK”. Klient, który w czasie trwania akcji przedłuży lub podpisze umowę o abonamencie miesięcznym nie mniejszym niż 59,90 zł, otrzyma upominek w postaci dwóch voucherów na wystawy stałe do CNK.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy zestaw słuchawkowy z baterią o 5 miesięcznej żywotności Gadżety 2012-08-31 13:19 przez Wojtek Konopa

Czy szybko wyczerpująca się bateria w twoim zestawie słuchawkowym uniemożliwia ci w pełni jego wykorzystanie i ogranicza komunikację podczas prowadzenia samochodu? Dla użytkowników, którzy oczekują że ich słuchawki będą zawsze gotowe do pracy Plantronics stworzył zestaw Bluetooth M25, który pozostaje aktywny znacznie dłużej niż wszystkie inne dostępne dotąd na rynku.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Forex w DM BZ WBK już mobilny Aplikacje 2012-08-31 11:02 przez Wojtek Konopa

Inwestując na Foreksie, lepiej mieć możliwość kontroli naszych pieniędzy w każdym miejscu i o każdym czasie. Mając na uwadze potrzebę stałego dostępu do swojej platformy, powinniśmy wyposażyć się w specjalną aplikację mobilną. Taką, jak właśnie swoim klientom udostępnił DM BZ WBK.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telefony stacjonarne w ofercie M-LIFE Telefony 2012-08-31 10:44 przez Wojtek Konopa

W dzisiejszych czasach posiadanie telefonu komórkowego nikogo nie dziwi. Są jednak osoby, dla których obsługa komórki jest zbyt skomplikowana lub posiadanie telefonu stacjonarnego po prostu im wystarcza. To właśnie dla nich marka M-LIFE, oferująca wysokiej jakości akcesoria GSM, wprowadziła do oferty trzy modele telefonów stacjonarnych. Urządzenia idealnie sprawdzą się zarówno w domu, jak też w biurze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung przedstawia GALAXY Camera Gadżety 2012-08-31 09:48 przez Wojtek Konopa

Samsung prezentuje GALAXY Camera. Aparat opracowany z myślą o nowych sposobach komunikacji łączy zaawansowane funkcje fotograficzne z najnowszym systemem operacyjnym Android 4.1 (Jelly Bean) oraz łącznością 3G, 4G lub tylko WiFi. Jest to zupełnie nowy typ urządzenia przeznaczony dla osób, które chcą łatwo i spontanicznie kręcić filmy lub robić i edytować zdjęcia oraz udostępniać je w dowolnym miejscu i o każdej porze.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jedyna taka telewizja w Play! Operatorzy 2012-08-31 08:54 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prezentacja usługi Mobile Wallet w T-Mobile Operatorzy, Technologie 2012-08-29 14:44 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jakie zmiany szykuje Nokia? Odpowiedź już 5 września... Inne 2012-08-29 14:40 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nie ma dziś biznesu bez mobilnego internetu Inne 2012-08-29 13:26 przez Wojtek Konopa

Szerokopasmowe mobilne łącze internetowe w biznesie to dziś nie opcja, lecz konieczność. Ponad 90 proc.  badanych przez Ericssona odpowiada, że zawsze i wszędzie musi mieć dostęp do sieci w celach służbowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ceny paliw w NaviExpert Aplikacje, GPS 2012-08-29 10:45 przez Wojtek Konopa

Nowa usługa NaviExpert pozwala kierowcom na szybkie i efektywne porównywanie cen paliw na stacjach w okolicy, w której się znajdują. To pomocne narzędzie, szczególnie w obliczu czekających nas kolejnych podwyżek cen benzyny i oleju napędowego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dwa nowe Samsungi i nowa Xperia w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2012-08-29 09:32 przez Wojtek Konopa

Od dziś w ofercie podstawowej Play dostępne są nowe modele telefonów: Samsung C3780,Samsung S6102 Galaxy Y Duoz i Sony Xperia tipo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jak Wi-Fi sprawdza się na wodzie? Technologie 2012-08-29 08:14 przez Wojtek Konopa

ORACLE TEAM USA, zwycięzca 33. Regat o Puchar Ameryki, który będzie bronił trofeum we wrześniu 2013 r., wybrał Ruckus Wireless na oficjalnego dostawcę technologii Wi-Fi. Katamarany wyścigowe zespołu zostaną wyposażone w szybką bezprzewodową łączność opatentowaną przez Ruckus. Projekt jest jedyną tak zaawansowaną realizacją technologii Wi-Fi   tego rodzaju na świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja Garmin Smartphone Link Aplikacje 2012-08-28 14:31 przez Wojtek Konopa

Garmin prezentuje Smartphone Link - aplikację umożliwiającą wymianę danych pomiędzy wybranymi modelami nawigacji nüvi z łącznością Bluetooth a smartfonami z systemem operacyjnym Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szansa na mniejsze zużycie energii w sieciach komórkowych Inne, Technologie 2012-08-28 08:39 przez Wojtek Konopa

Czołowe europejskie instytucje badawcze tworzą platformę, która umożliwi ocenę zużycia energii przez sieci komórkowe i docelowe zmniejszenie go o 70 proc. Po dwóch i pół roku projekt badawczy EARTH, finansowany częściowo przez Siódmy Program Ramowy Unii Europejskiej (FP7), został pomyślnie zakończony.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Jet-Wave-2450 - efektywna komunikacja w zakładzie przemysłowym Gadżety 2012-08-27 14:34 przez Wojtek Konopa

Skalowalność, prostota obsługi, brak opłat eksploatacyjnych i wysoka przepustowość sprawiają, że szerokopasmowa transmisja danych w sieciach Wi-Fi jest jedną z najczęściej wybieranych technologii komunikacyjnych w przemyśle. Jet-Wave-2450 jest najnowszym urządzeniem do bezprzewodowej komunikacji ethernetowej, którego dostawcą na polskim rynku jest firma Astor.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ucz się języków z T-Mobile Operatorzy 2012-08-27 11:22 przez Wojtek Konopa

W nowej promocji T-Mobile obdarowuje wszystkich klientów kursami multimedialnymi. Od 29 sierpnia br. klienci T-Mobile przy przedłużeniu lub zakupieniu nowej umowy otrzymają w prezencie multimedialny kurs językowy SuperMemo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Walk and More od USP Zdrowie, już dostępna na Android i iOS Aplikacje 2012-08-27 10:22 przez Wojtek Konopa

Walk and More to unikalna, bezpłatna aplikacja mobilna o charakterze edukacyjnym stworzona przez USP Zdrowie. Osobisty asystent pieszych wędrówek, w odróżnieniu od podobnych produktów dostępnych na rynku, przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie spacerowały regularnie.Do testowania aplikacji zachęca wybitny polski chodziarz – Robert Korzeniowski.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa oferta Telewizji Tu i Tam – w telewizorze, komputerze, smartfonie lub tablecie Inne, Operatorzy 2012-08-27 09:02 przez Wojtek Konopa

Ponad 30 kanałów telewizyjnych, 30 filmów miesięcznie i telewizja na życzenie z ulubionymi serialami w korzystnej cenie – to nowa oferta pakietów Telewizji Tu i Tam. Można ją oglądać w każdym miejscu - w domu czy w podróży - na ekranie telewizora, przez internet w komputerze, a dzięki specjalnej aplikacji mobilnej także w tablecie czy telefonie komórkowym.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Developers' Challenge dla Windows Phone Inne 2012-08-23 11:22 przez Wojtek Konopa

Trzecia edycja Nokia Developers’ Challenge cieszy się dużym zainteresowaniem. Ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ Nokia zaprasza do konkursu deweloperów i wizjonerów zainteresowanych platformą Windows Phone. Programiści mogą zgłosić do konkursu zarówno autorskie aplikacje, które już są dostępne w Marketplace, jak i zupełnie nowe, dotychczas nie prezentowane.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja mobilna od Danone zintegrowana z Listonic Aplikacje 2012-08-23 11:09 przez Wojtek Konopa

Program Activii jest mobilną aplikacją ze spersonalizowanymi poradami dietetyka, trenera fitness i stylistki. Każdy plan diety można wygodnie zapisać w postaci list zakupów Listonic.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
7 powodów, dla których warto wybrać komunikację w chmurze Internet, Technologie 2012-08-23 10:32 przez Wojtek Konopa

Chociaż cloud computing jest obecnie topowym tematem w mediach, podstawy tej koncepcji powstały już w 1960 roku. Właściwie pojęcie chmury odnosi się do informatycznego modelu, umożliwiającego wygodny dostęp na żądanie do wspólnej puli zasobów obliczeniowych, umiejscowionych w centrum danych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reklama w GG na smartfonach z możliwością targetowania Inne 2012-08-23 09:01 przez Wojtek Konopa

Biuro Reklamy Grupy Allegro i GG Network wprowadza nową ofertę – reklamę w komunikatorze na smartfonach z systemami Android, Symbian i iOS. Przekaz reklamowy w GG można targetować, co wyróżnia ofertę na rynku reklamy mobilnej i pozwala precyzyjnie  dotrzeć do poszukiwanej grupy użytkowników.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Odzyskiwanie danych z najnowszych Nokii już możliwe 2012-08-22 13:43 przez Wojtek Konopa

Inżynierowie z laboratorium HDLab opracowali metodę odzyskiwania danych z najnowszych telefonów komórkowych marki Nokia. Dzięki temu możliwe stało się  odzyskanie danych zarówno w przypadku ich skasowania, jak i uszkodzenia mechanicznego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Czy edukację czeka cyfryzacja? Gadżety 2012-08-22 12:21 przez Wojtek Konopa

Z nowoczesnymi technologiami stykamy się już na co dzień. Sprawdzamy emaile na smartfonach, tablety są używane tak w życiu prywatnym jak i firmowym. Jednak rzadko się zdarza, aby nowoczesne rozwiązania były dedykowane specjalnie dla najmłodszych. Aż do teraz! Na polskim rynku pojawił się tablet edukacyjny EduTab, dostosowany do potrzeb dzieci.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Serwis muzyczny tuba.FM na Netia Playerze Aplikacje, Operatorzy 2012-08-22 11:58 przez Wojtek Konopa

Od 22 sierpnia, do pakietu aplikacji dostępnych na Netia Playerze dołączył serwis muzyczny tuba.FM. Dzięki niemu, użytkownicy mają dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych – tych znanych z eteru oraz tych stworzonych przez użytkowników serwisu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TomTom aktualizuje aplikację nawigacyjną dla iPhone’a i iPada Aplikacje, GPS 2012-08-22 09:33 przez Wojtek Konopa

Firma TomTom wydała nową wersję (1.11) swojej aplikacji nawigacyjnej dla iPhone’a i iPada. Użytkownicy starszych wersji aplikacji mogą pobrać ją bezpłatnie. Dzięki najnowszej aktualizacji będą mogli nawigować pod adresy znalezione w internecie, wyszukiwać za pomocą foursquare* oraz uzyskać najnowsze mapy TomTom.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Stojaki dla produktów Apple. Gadżety 2012-08-21 16:21 przez Wojtek Konopa

Cooler Master wprowadza do sprzedaży dwa nowe stojaki ROC i L-STAND. Produkty te stanowią początek nowej serii akcesoriów mobilnych Cooler Master dedykowanych urządzeniom firmy Apple. Stojaki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak aluminium i stal co stanowi doskonałe uzupełnienie dla MacBooka (L-STAND oraz ROC) oraz iPada (ROC).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kaspersky Lab blokuje dostęp do danych osobistych na skradzionych smartfonach Inne 2012-08-21 14:08 przez Wojtek Konopa

Kaspersky Lab informuje o uzyskaniu patentu na przełomowy system ochrony danych osobistych przechowywanych w pamięci urządzeń mobilnych. Rosyjski patent nr 2450333 dotyczy technologii, która pozwala zidentyfikować najbardziej poufne dane użytkownika i umożliwia blokowanie dostępu do tych informacji w przypadku, gdy urządzenie zostanie zgubione lub skradzione.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezprzewodowe systemy audio firmy Samsung już w sprzedaży Gadżety 2012-08-21 12:58 przez Wojtek Konopa

Samsung wprowadził do sprzedaży w Polsce nową linię bezprzewodowych systemów audio ze stacją dokującą: DA-E750 oraz DA-E751. Wykorzystano w nich opracowaną przez firmę Samsung autorską technologię łączącą wzmacniacz cyfrowy z lampami próżniowymi. Bezprzewodowe systemy audio umożliwiają dokowanie zarówno smartfonów z serii Galaxy S, Galaxy Note jak i urządzeń Apple, takich jak iPod, iPhone, a nawet iPad.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpłatny Internet od Ruckus w Warszawie – tym razem na Dworcu Zachodnim Internet 2012-08-21 12:12 przez Wojtek Konopa

Firma Ruckus Wireless poinformowała o wdrożeniu sieci bezprzewodowego Internetu na Dworcu Zachodnim w Warszawie. Działająca bez żadnych ograniczeń sieć, dostępna jest dla wszystkich podróżnych bez żadnych opłat. Za realizację projektu odpowiedzialna była firma NextiraOne, a zleceniodawcą był PKS Polonus zarządzający dworcem.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play Online z komputerem lub tabletem Internet, Operatorzy 2012-08-20 12:45 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Audiobooki na wyciągnięcie ręki dzięki epay Inne 2012-08-20 12:07 przez Wojtek Konopa

Od sierpnia wszyscy miłośnicy literatury mogą w prosty i wygodny sposób nabyć poprzez terminale epay w sieci detalistów kupon uprawniający do pobrania wybranego audiobooka z audioteka.pl. Serwis internetowy, z którym epay rozpoczyna współpracę jest jedynym w Polsce portalem oferującym możliwość kupowania, pobierania (poprzez GSM i WiFi) i słuchania audiobooków bezpośrednio na telefonach komórkowych i tabletach, poprzez mobilną aplikację.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung podgrzewa atmosferę przez prezentacją Galaxy Note 2 Telefony 2012-08-20 11:38 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zalany telefon i co dalej? Gadżety 2012-08-17 13:38 przez Wojtek Konopa

Zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, a które sprawiają, że woda dostaje się do układów, styków, baterii, kart pamięci i wszystkich pozostałych elementów, z których zbudowany jest telefon. Co można w takiej sytuacji zrobić? Wyrzucić urządzenie? Na pewno nie trzeba panikować! Tym bardziej, że na rynku pojawił się GadgetSaver - zestaw do osuszania urządzeń elektronicznych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Użytkownicy komórek nie liczą na pracodawców Inne 2012-08-17 12:56 przez Wojtek Konopa

Trzy czwarte Polaków samodzielnie płaci swoje rachunki telefoniczne. Europejscy pracodawcy rzadko opłacają pracownikom usługi telekomunikacyjne. Operatorzy telekomunikacyjni powinni mieć to na uwadze, konstruując taryfy – wskazują badacze Ericsson Consumer Lab.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zapowiedź nowej gry mobilnej Pocket Trucks Aplikacje 2012-08-17 12:43 przez Wojtek Konopa

Krakowska spółka deweloperska Ganymede zapowiedziała nową grą Pocket Trucks (physics game), która będzie dostępna w AppStore za kilka dni.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
30% użytkowników przechowuje swoje hasła na smartfonach Inne 2012-08-17 11:56 przez Wojtek Konopa

Coraz więcej osób przechowuje swoje najcenniejsze dane na urządzeniach mobilnych. Według badania przeprowadzonego w V 2012 r. 30% użytkowników przechowuje poufne informacje na swoich smartfonach. Badanie, które objęło 11 000 respondentów na całym świecie, ujawniło również inne trendy w zakresie wykorzystywania smartfonów i tabletów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia Asha 201 w ofercie Play Operatorzy, Telefony 2012-08-17 10:47 przez Wojtek Konopa

Od dziś w ofercie podstawowej Play dostępny jest telefon Nokia Asha 201. Dodatkowo w ofercie podstawowej obniżona zostaje cena Nokia Lumia 610.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LINGOAL - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego Aplikacje 2012-08-16 13:59 przez Wojtek Konopa

Czy przeglądając anglojęzyczne strony internetowe chciałbyś móc dotknąć każde nieznane słówko, żeby zobaczyć jego tłumaczenie, posłuchać wymowy oraz zapisać do późniejszego powtórzenia? Wszystko to stało się możliwe za sprawą Lingoal – nowej aplikacji do nauki angielskiego na urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch), której twórcą jest firma Brainglass.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nagroda EISA dla HTC One S Telefony 2012-08-16 13:37 przez Wojtek Konopa

Firma HTC poinformowała, że cieszący się szerokim uznaniem model HTC One S otrzymał tytuł „Europejskiego Telefonu do Mediów Społecznościowych 2012-2013” od Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA). Nagroda ta została przyznana HTC już po raz drugi – w ubiegłym roku otrzymał ją model HTC ChaCha.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja InfoNokia.pl w Windows Marketplace Aplikacje 2012-08-14 15:43 przez Wojtek Konopa

W sklepie Windows Marketplace zadebiutowała nowa aplikacja przeznaczona dla fanów marki Nokia. Czytnik RSS serwisu InfoNokia.pl dla Windows Phone umożliwia szybki dostęp do najnowszych informacji dotyczących firmy Nokia, jej usług i produktów.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SMS za kółkiem Inne 2012-08-14 12:32 przez Wojtek Konopa

Środek dużego miasta w Polsce. Mamuśka podróżuje samochodem z małym dzieckiem w foteliku. Słyszy dźwięk wiadomości i sięga po telefon, by przeczytać SMS-a. Chwilę później do jej zaaferowanych dzwonkiem uszu dochodzi chrzęst blachy. Tym razem ucierpiał tylko lakier, ale mogło się skończyć zupełnie inaczej.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Monster Crash. Powstrzymaj grasujące potwory Aplikacje 2012-08-14 12:18 przez Wojtek Konopa

Do portfolio JOJO Mobile dołączyła nowa aplikacja mobilna dostępna już na Windows Phone Marketplace. Monster Crash to gra logiczna z elementami fizyki. Wymaga zręczności i koncentracji oraz przemyślanej strategii. Wykorzystując unikalny mechanizm rozgrywki angażuje graczy na długi czas. Gra toczy się na 48 planszach przypominających architektoniczny projekt.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Audiobook za doładowanie telefonu Operatorzy 2012-08-14 10:08 przez Wojtek Konopa

epay Polska wraz z siecią Orange przygotował kolejną letnią promocję dla posiadaczy telefonów na kartę. Przy każdym doładowaniu konta o wartości 25 złotych użytkownik otrzyma w prezencie audiobook. Promocja dostępna jest do końca sierpnia w biletomatach Warszawskiej Karty Miejskiej Sieci ASEC.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tester kabli sieciowych TC-NT2 Gadżety 2012-08-14 09:12 przez Wojtek Konopa

TC-NT2 to wielofunkcyjny tester kabli przeznaczony dla profesjonalistów. Jego możliwości oraz przyjazne użytkownikowi funkcje pozwalają monterom sieci sprawdzenie konfiguracji pinów kabli odpowiedzialnych za przesyłanie głosu, jak i danych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Krüger&Matz poszerza ofertę o tablety Gadżety 2012-08-13 11:48 przez Wojtek Konopa

Krüger&Matz, podążając za nieustannie zmieniającymi się upodobaniami konsumentów dot. rozwiązań mobilnych, rozszerzył swoją ofertę o dwa tablety oparte o system Android 4.0. Obydwa urządzenia wyposażono w szybki procesor Cortex-A8 1 do 1.5GHz wspomagany przez 1GB pamięci RAM. Dodatkowo posiadają dostęp do wielu popularnych aplikacji poprzez Google Play.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
POLKOMTEL I AERO2 wybierają FIRMĘ ERICSSON do rozwoju sieci 4G/LTE w POLSCE Operatorzy 2012-08-13 11:07 przez Wojtek Konopa

Operatorzy komórkowi Polkomtel i Aero2 wybrali firmę Ericsson (NASDAQ: ERIC) jako dostawcę infrastruktury dla sieci WCDMA i LTE w Polsce. Zgodnie z umową, Eriscsson gwarantuje usługi tj. projektowanie, wdrożenie, integrację i wsparcie modernizowanych sieci przez okres trzech lat. Na koniec tego okresu, umowa zostanie automatycznie przedłużona na czas nieokreślony.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Galaxy SIII i iPhone 4S poddane dziwnemu testowi.... Telefony 2012-08-13 10:41 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mobilny Internet w Plusie na tle konkurencji Internet, Operatorzy 2012-08-13 08:24 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ląduj LOTem ze smartfonem od PLAY Operatorzy 2012-08-10 09:44 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iWoman.pl udostępnia aplikację mobilną z życzeniami na każdą okazję Aplikacje 2012-08-10 08:52 przez Wojtek Konopa

NajNaj to dostęp do setek wyselekcjonowanych tekstów, które można z łatwością edytować i szybko przesyłać swoim bliskim. Aplikacja zawiera ponad 1700 życzeń podzielonych na 13 kategorii. Ich liczba będzie stale rosnąć.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange ma 16,935 mln kart SIM według standardu liczenia przyjętego przez T-Mobile Operatorzy 2012-08-10 08:38 przez Wojtek Konopa

T-Mobile ogłosił, że na koniec 2 kwartału 2012 miał aktywnych 15,048 mln kart SIM.  Według tej metody raportowania liczba kart SIM w sieci Orange po pierwszym półroczu wyniosłaby 16,935 mln.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Reklama Plus Internet - Zakład 2 Operatorzy 2012-08-10 08:05 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wideoterminal taktyczny X1 Gadżety 2012-08-09 10:19 przez Wojtek Konopa

Inżynierowie MCX Telecom opracowali produkt wideokonferencyjny przeznaczony do pracy w trudnych warunkach terenowych. Nowy produkt oparty na bazie systemu Polycom HDX, jest kompletnym, mobilnym rozwiązaniem, którego zadaniem jest umożliwienie komunikacji wideokonferencyjnej jednostkom pracującym poza siedzibą firmy czy instytucji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wirtualna Polska rozwija aplikacje informacyjne Aplikacje 2012-08-09 10:07 przez Wojtek Konopa

Nowe funkcjonalności, m.in. widget z prognozą pogody oparty na geolokalizacji; możliwość komentowania artykułów i galerii oraz przeglądania opinii innych użytkowników; nowa kategoria – Rozrywka – oraz nowe działy w sekcjach Sport i Galerie; subskrypcja wiadomości TOP. Aplikacja Info WP.PL na iPhone’y została gruntownie przebudowana. Odświeżona została także wersja Info WP.PL na urządzenia z systemem WP7.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wybranie głosowe od Google dla iOS Inne 2012-08-09 09:37 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Świetna klawiatura NFC dla smartfonów! Gadżety 2012-08-08 13:50 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Modem ZTE MF195 Internet 2012-08-08 12:35 przez Wojtek Konopa

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, przedstawia nowy modem MF195. Urządzenie pracuje w standardzie HSPA+, który pozwala na wysokie osiągi, zarówno w zakresie pobierania, jak i wysyłania danych. Modem znajduje się w ofercie T-Mobile za złotówkę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Uczymy ratować - aplikacja mobilna Play Aplikacje 2012-08-08 10:33 przez Wojtek Konopa

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała razem z PLAY. Z tej okazji w Android Markecie pojawiła się aplikacja "Uczymy Ratować". Z jej pomocą przypomnicie sobie wszystkie najważniejsze zasady pierwszej pomocy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test telefonu HTC ONE V Telefony 2012-08-08 09:41 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
55 tysięcy widzów na półmetku Orange Kino Letnie Inne, Operatorzy 2012-08-08 08:43 przez Wojtek Konopa

Piąta edycja festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane cieszy się ogromną popularnością. Przez pierwszy miesiąc wakacji kino pod gwiazdami zgromadziło ponad 55 tys. widzów. W weekendy filmy można oglądać także w specjalnym Wagonie Filmowym oraz po raz pierwszy w Warszawie, przy Orange Stacji Balon.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„Tak” czy „nie” dla BYOD? Inne 2012-08-08 08:27 przez Wojtek Konopa

BYOD (BringYourOwn Device) to trend polegający na używaniu prywatnych urządzeń mobilnych w środowisku pracy. tym Na rynku są popularne skrajne dwie opinie na jego temat.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC wspiera akcję „Labradory w potrzebie” Inne 2012-08-07 12:40 przez Wojtek Konopa

Jeśli zależy ci na losie pięknych psów rasy labrador, włącz się do akcji „Labradory w potrzebie” razem z HTC! Pomagając, możesz zdobyć smartfon HTC Desire C. Weź udział w aukcji charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie na zapewnienie opieki potrzebującym psom.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung GALAXY Note 10.1 dostępny na całym świecie od sierpnia Gadżety 2012-08-07 10:54 przez Wojtek Konopa

Samsung poinformował, że wprowadza do sprzedaży GALAXY Note 10.1, nowy model z serii GALAXY Note. GALAXY Note 10.1 z ekranem o przekątnej 10.1 cali oferuje funkcjonalność oraz precyzję pióra i papieru, zapewniając użytkownikom nieograniczone możliwości zwiększania kreatywności, wydajności pracy i zdolności do uczenia się.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
KIANO Pro 10 DUAL Gadżety 2012-08-07 09:48 przez Wojtek Konopa

Kiano, polski producent Tabletów przedstawia swoje najnowsze urządzenie, które bez wątpienia będzie rewolucyjnym, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość i możliwości techniczne dwurdzeniowego Pro 10 DUAL w stosunku do atrakcyjnej ceny.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plug - tablet na każdą kieszeń Gadżety 2012-08-07 07:03 przez Wojtek Konopa

Plug Impact przedstawia nową wakacyjną cenę tabletu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Słuchawka Plantronics CS530N Gadżety 2012-08-06 14:17 przez Wojtek Konopa

Zestaw słuchawkowy CS530N to najnowsza propozycja Plantronics z popularnej serii CS500, która kolejny raz wyznacza wyższy standard komunikacji przez telefon stacjonarny. Zaawansowana technologia DECT (1,8GHz) zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i umożliwia współpracę z większością  przewodowych telefonów biurowych i central.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung GALAXY Note 10.1 na oficjalnym wideo Gadżety 2012-08-06 13:58 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
AutoMapa Android liderem sprzedaży w Google Play Aplikacje, GPS 2012-08-06 13:19 przez Wojtek Konopa

W niespełna 48 godzin po premierze przedprodukcyjnej wersji AutoMapy Android została ona numerem 1 pod względem wartości sprzedaży w polskim Google Play.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aktualizacja aplikacji Prestigio eReader App 1.2 Aplikacje 2012-08-06 12:18 przez Wojtek Konopa

Pierwsza wersja autorskiej aplikacji Prestigio eReader App została oddana do użytku wiosną tego roku, a duże zainteresowanie jej funkcjonalnością zaowocowało szybką aktualizacją do wersji 1.2.

» więcej
Komentarze: 1
Trojan dla Androida atakujący użytkowników z Polski Aplikacje, Inne 2012-08-03 14:21 przez Wojtek Konopa

Kilka dni temu pojawił się trojan Vidro i analitycy z Kaspersky Lab zgromadzili już wiele jego modyfikacji. Ciekawe jest to, że wszystkie znane w obecnej chwili próbki trojana Vidro mają na celowniku wyłącznie użytkowników z Polski.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie Operatorzy 2012-08-03 13:38 przez Wojtek Konopa

Od 7 sierpnia Plus wprowadza nową najtańszą nielimitowaną ofertę na rynku. Usługa „Nielimitowane SMSy do wszystkich sieci za 5 zł miesięcznie” będzie dostępna dla klientów korzystających z ofert prepaid i mix.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia 500 z ładowarką Komputery, Telefony 2012-08-02 12:53 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile na OFF Festivalu Katowice 2012 Operatorzy 2012-08-02 11:24 przez Wojtek Konopa

Taneczne before party pod szyldem Electronic Beats, gwiazdy alternatywy na Scenie Leśnej T-Mobile, festiwalowa aplikacja na smartfony i wiele innych niespodzianek – to wszystko na OFF Festivalu w Katowicach zapewni Polska Telefonia Cyfrowa - Sponsor Strategiczny tego wydarzenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kolejny operator komórkowy w Open Ringback Operatorzy 2012-08-02 10:45 przez Wojtek Konopa

W dniu dzisiejszym firma Wind Mobile S.A. podpisała umowę z jednym z polskich operatorów komórkowych na dostarczanie treści multimedialnych w ramach usługi Open Ringback.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Różowa Nokia Lumia 900 Telefony 2012-08-02 09:35 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ACER ICONIA TAB A210 - pierwsza reklama Gadżety 2012-08-01 10:26 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Coca-Cola i PLAY Operatorzy 2012-08-01 09:49 przez Wojtek Konopa

Od dziś rusza wspólna akcja promocyjna operatora Play z marką Coca-Cola. W zeszłym roku odbywała się już podobna akcja i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Debiut mobilnej aplikacji płatniczej Visa w polskiej wersji językowej Aplikacje, Inne 2012-08-01 09:16 przez Wojtek Konopa

Organizacja Visa Europe poinformowała o udostępnieniu aplikacji mobilnych płatności zbliżeniowych Visa payWave w polskiej wersji językowej, która jest gotowa do wdrażania przez banki członkowskie na smartfonach obsługujących technologię łączności bezprzewodowej bliskiego zasięgu NFC.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
TomTom prezentuje przydatne gażdżety dla smartdonów Gadżety 2012-08-01 08:37 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GoldenLine od teraz dostępny także na iPhone Aplikacje 2012-08-01 06:58 przez Wojtek Konopa

Kontakt ze znajomymi z pracy i partnerami biznesowymi, opinie o pracodawcach, wymiana informacji na grupach tematycznych, przeglądanie ofert pracy oraz aplikowanie bezpośrednio z telefonu jest teraz możliwe dzięki aplikacji serwisu społecznościowego GoldenLine.pl dla użytkowników iPhone.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum