Blog BazaTelefonów.pl
 

GoldenLine od teraz dostępny także na iPhone

Aplikacje 2012-08-01 06:58

Kontakt ze znajomymi z pracy i partnerami biznesowymi, opinie o pracodawcach, wymiana informacji na grupach tematycznych, przeglądanie ofert pracy oraz aplikowanie bezpośrednio z telefonu jest teraz możliwe dzięki aplikacji serwisu społecznościowego GoldenLine.pl dla użytkowników iPhone.

- Dziś często narzekamy na brak czasu i pośpiech, a dzięki aplikacji GoldenLine użytkownik serwisu może np. aplikować na ofertę pracy czy odpowiedzieć na ofertę otrzymaną od pracodawcy bez względu na to gdzie się znajduje.  W maju została uruchomiona aplikacja GoldenLine dla Windows Phone. Kolejny krok to wyjście naprzeciw oczekiwaniom użytkowników iPhone’ów – mówi Piotr Bożek, Dyrektor ds. Marketingu GoldenLine.

Aplikacja dostępna od dziś za darmo w Apple App Store, dedykowana jest użytkownikom serwisu GoldenLine.pl. Umożliwia dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu takich jak tablica, poczta, oraz kontakty. Użytkownicy iPhone’ów będą także mogli uczestniczyć w dyskusjach w branżowych grupach tematycznych. Dzięki najnowszej aplikacji GoldenLine.pl także poprzez iPhone możliwe będzie wyszukiwanie propozycji pracy oraz aplikowanie na interesującą ofertę swoim profilem GoldenLine bezpośrednio z telefonu.
Biznesowy serwis społecznościowy GoldenLine.pl łączy blisko milion profesjonalistów o różnych zainteresowaniach, stanowiskach oraz celach zawodowych. Umożliwia nie tylko zarządzanie kontaktami biznesowymi, ale także dotarcie do unikalnych ofert pracy, pozwala wymieniać się wiedzą i doświadczeniami w ponad 27 tys. grup dyskusyjnych.

Pierwsza wersja mobilnej aplikacji GoldenLine, miała premierę w maju 2012 roku. Wówczas dzięki aplikacji GoldenLine na Windows Phone, pierwsi użytkownicy smartfonów mogli w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności największej polskiej sieci społecznościowej dla profesjonalistów. Uruchomienie aplikacji dla grupy liczącej w Polsce ponad 200 tys. Osób posiadających smartfony marki Apple jest efektem konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju GoldenLine.pl

Pobierz  aplikację GoldenLine już teraz: http://www.goldenline.pl/mobile

Źródło: GoldenLine

Wojtek Konopa, wyświetlono 3128 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum