Blog BazaTelefonów.pl
 

Kolejny operator komórkowy w Open Ringback

Operatorzy 2012-08-02 10:45

W dniu dzisiejszym firma Wind Mobile S.A. podpisała umowę z jednym z polskich operatorów komórkowych na dostarczanie treści multimedialnych w ramach usługi Open Ringback.

Dzięki nowej usłudze Wind Mobile rozszerzy rynek halodzwonków w Polsce angażując do współpracy nowych partnerów mediowych oraz dostawców muzyki cyfrowej.

Pomimo, iż w Polsce rynek ten jest najbardziej rozwinięty na tle całej Europy, to barierą jego dalszego rozwoju był brak standaryzacji usługi z punktu widzenia abonenta. U każdego z operatorów sposób aktywacji usługi przebiegał inaczej, różne były bazy dostępnych utworów oraz brak jednolitego mechanizmu zarządzania dla dostawców treści. Open Ringback jest inicjatywą Wind Mobile mającą na celu standaryzację usługi halodzwonki zarówno na poziomie technicznym, jak i biznesowym. Dzięki Open Ringback dostawcy treści oraz partnerzy mediowi mogą oferować haldzwonki abonentom niezależnie od sieci. Open Ringback daje operatorom i partnerom skuteczne narzędzie osiągania powtarzalnych przychodów, a abonentom lepszy dostęp do muzyki cyfrowej. Jest to pierwszy w tej skali projekt standaryzacji i otwarcia halodzwonków w Europie.

Źródło: Wind Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3358 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum