Blog BazaTelefonów.pl
 

T-Mobile na OFF Festivalu Katowice 2012

Operatorzy 2012-08-02 11:24

Taneczne before party pod szyldem Electronic Beats, gwiazdy alternatywy na Scenie Leśnej T-Mobile, festiwalowa aplikacja na smartfony i wiele innych niespodzianek – to wszystko na OFF Festivalu w Katowicach zapewni Polska Telefonia Cyfrowa - Sponsor Strategiczny tego wydarzenia.

W piątek, 3 sierpnia, rusza OFF Festival 2012 w Katowicach. A już dziś, 2 sierpnia, w klubie Oko Miasta, odbędzie się OFFowe before party pod szyldem Electronic Beats. Wystąpią: objawienie polskiej sceny dubstep/drum'n'bass Bubble Chamber, których odkryliśmy dzięki plebiscytowi Zrób Głośniej!, a także polsko-angielski duet, gwiazdy neo-disco The KDMS oraz jeden z najlepszych brytyjskich debiutów ostatnich lat – Chew Lips!

T-Mobile zapewnia również darmowy przejazd na koncert do klubu Oko Miasta z festiwalowego pola namiotowego i z powrotem.

W piątek startuje Scena Leśna T-Mobile, na której wystąpią wielkie gwiazdy światowej alternatywy. Na niej pojawią się m.in. reaktywowani niedawno, rozmarzeni jak zawsze Mazzy Star, buntownicy z Atari Teenage Riot, legenda amerykańskiego indie rocka Stephen Malkmus ze swoim zespołem The Jicks, zamaskowany raper DOOM i zwariowani Chrome Hoof, grający własną ścieżkę dźwiękową do kultowej "Hydrozagadki" Andrzeja Kondratiuka. Na Scenie Leśnej T-Mobile wystąpią również laureaci konkursu Zrób Głośniej! zorganizowanego na portalu T-Mobile Music, czyli formacje Enchanted Hunters, Crab Invasion i The Saturday Tea.

Dla użytkowników smartfonów przygotowaliśmy specjalną OFFową aplikację. Użytkownicy telefonów z systemem Android oraz iOS już mogą ściągać przewodnik po festiwalu, w którym znajdą najświeższe wiadomości, program z możliwością planowania, informacje o gadżetach od sponsorów i wiele innych udogodnień.

T-Mobile na OFF Festivalu to również:

  • darmowe WiFi działające na terenie całego festiwalu,
  • ładowarki do telefonów dostępne na naszych stoiskach,
  • darowe magazyny "Electronic Beats" i kompilacje DVD "Slices" dostępne na naszych stoiskach,
  • możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z przyjaciółmi – w fotobudce lub przez naszą specjalną wysłanniczkę,
  • kino letnie na polu namiotowym, gdzie obejrzysz filmy muzyczne i wideorelacje z koncertów,
  • redakcja T-Mobile Music relacjonująca na bieżąco festiwal online w portalu www.t-mobile-music.pl oraz na łamach "Gazety na OFF Festival",
  • gadżety, które ułatwią i umilą fanom muzyki festiwalowe życie.

Więcej informacji na www.t-mobile-music.pl

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3649 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum