Blog BazaTelefonów.pl
 

Modem ZTE MF195

Internet 2012-08-08 12:35

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych, przedstawia nowy modem MF195. Urządzenie pracuje w standardzie HSPA+, który pozwala na wysokie osiągi, zarówno w zakresie pobierania, jak i wysyłania danych. Modem znajduje się w ofercie T-Mobile za złotówkę.

Nowe urządzenie marki ZTE jest wyjątkowo łatwe w obsłudze. Wystarczy podłączyć je do gniazda USB w komputerze, żeby automatycznie rozpoczęła się instalacja sterowników i oprogramowania Internet Manager. Tuż po zakończeniu tego procesu możemy już surfować po zasobach internetowych, z maksymalnymi prędkościami - 21Mbps dla pobierania danych i 5,76Mbps dla ich wysyłania. Informacji o stanie połączenia internetowego dostarcza nam dioda znajdująca się na obudowie urządzenia.

ZTE MF195 to urządzenie uniwersalne - posłuży nam nie tylko jako modem, ale także jako pendrive, na którym możemy gromadzić pliki muzyczne, zdjęcia i inne multimedia. Producent wyposażył model MF195 w slot na kartę microSD, który obsługuje karty o pojemności aż do 32GB. Urządzenie posiada także wbudowane gniazdo do zainstalowania zewnętrznej anteny, która umożliwia odbieranie sygnału na mniej zurbanizowanych obszarach. Urządzenie jest w pełni mobilne ze względu na swój opływowy kształt i niewielkie wymiary. Można je swobodnie nosić przy sobie - na przykład w kieszeni marynarki czy aktówce i w dowolnym momencie skorzystać ze stabilnego dostępu do internetu. Obudowa urządzenia jest wyjątkowo elegancka i stylowa, a dołączona do modemu nakładka chroni jego wrażliwy wtyk przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Modem dostępny jest u operatora sieci T-Mobile w ofercie za złotówkę.

Źródło: ZTE

Wojtek Konopa, wyświetlono 3472 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum