Blog BazaTelefonów.pl
 

Nagroda EISA dla HTC One S

Telefony 2012-08-16 13:37

Firma HTC poinformowała, że cieszący się szerokim uznaniem model HTC One S otrzymał tytuł „Europejskiego Telefonu do Mediów Społecznościowych 2012-2013” od Europejskiego Stowarzyszenia Obrazu i Dźwięku (EISA). Nagroda ta została przyznana HTC już po raz drugi – w ubiegłym roku otrzymał ją model HTC ChaCha.


 

- Najważniejszym obszarem działań HTC jest dostarczanie klientom najbardziej spersonalizowanych doświadczeń w użytkowaniu urządzeń mobilnych. Chcą oni bezustannie cieszyć się możliwością szybkiego i łatwego łączenia się oraz współdzielenia treści w mediach społecznościowych za pośrednictwem smartfonów. Z ogromną przyjemnością przyjmujemy tę zaszczytną nagrodę po raz drugi i dziękujemy zarówno EISA, jak i naszym klientom, za ich nieustające wsparcie dla HTC– powiedział Florian Seiche, prezes zarządu HTC na rynku EMEA.

Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) jest organizacją zrzeszającą przedstawicieli 50 najbardziej prestiżowych czasopism branżowych z 19 krajów Europy. Każdego roku jej członkowie spotykają się by uzgodnić, które dostępne na rynku produkty zasługują na cenną nagrodę EISA. Tytuł „Europejski Telefon do Mediów Społecznościowych 2012-2013” przyznawany jest za pomysłowość w integracji telefonu z mediami społecznościowymi, łatwe łączenie aparatu z wieloma sieciami społecznościowymi, jak również proste współdzielenie treści i interakcji.
 
Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3756 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum