Blog BazaTelefonów.pl
 

Audiobooki na wyciągnięcie ręki dzięki epay

Inne 2012-08-20 12:07

Od sierpnia wszyscy miłośnicy literatury mogą w prosty i wygodny sposób nabyć poprzez terminale epay w sieci detalistów kupon uprawniający do pobrania wybranego audiobooka z audioteka.pl. Serwis internetowy, z którym epay rozpoczyna współpracę jest jedynym w Polsce portalem oferującym możliwość kupowania, pobierania (poprzez GSM i WiFi) i słuchania audiobooków bezpośrednio na telefonach komórkowych i tabletach, poprzez mobilną aplikację.

Usługa będzie polegać na tym, że klient po uiszczeniu opłaty otrzyma e-voucher wraz z kodem z terminalu epay. Następnie na stronie www.audioteka.pl należy zalogować się i wpisać uzyskany kod, dzięki czemu zostaną aktywowane zakupione wcześniej środki na zakup wybranych przez siebie audiobooków. Za pośrednictwem terminali epay będą możliwe do zakupienia e-vouchery o wartościach: 9zł, 10zł, 30zł, 50 zł i 100 zł.  

– Rozpoczęcie współpracy z serwisem Audioteka.pl to kolejny krok w poszerzaniu oferty dostępnej za pośrednictwem terminali epay. Wydaje nam się, że to szczególnie dobra wiadomość dla osób, które nie lubią korzystać z płatności internetowych. Oprócz tego mechanizm operacji jest bardzo prosty, przejrzysty i prokonsumencki. Liczymy, że dzięki rozpoczętej współpracy zarówno audiobooki, jak i innowacyjne usługi oferowane przez epay będą zdobywać coraz większą popularność w Polsce– mówi Barbara Szewc Marketing Manager w epay Polska.

W ramach serwisu audioteka.pl dostępne są pozycje ponad 100 wydawców, w tym: ZNAK, Prószyński i S-ka, Świat Książki, BBC, Polskie Nagrania, Polskie Radio, Wydawnictwo Czarne, WSiP czy Fabryka Słów. Obecnie w ofercie serwisu audioteka.pl znajduje się ponad 1500 tytułów, a ponad 3000 jest w przygotowaniu.

Źródło: epay Polska                

Wojtek Konopa, wyświetlono 3724 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum