Blog BazaTelefonów.pl
 

Stojaki dla produktów Apple.

Gadżety 2012-08-21 16:21

Cooler Master wprowadza do sprzedaży dwa nowe stojaki ROC i L-STAND. Produkty te stanowią początek nowej serii akcesoriów mobilnych Cooler Master dedykowanych urządzeniom firmy Apple. Stojaki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów takich jak aluminium i stal co stanowi doskonałe uzupełnienie dla MacBooka (L-STAND oraz ROC) oraz iPada (ROC).

Utrzymują one urządzenia w bezpiecznej pozycji, a także pomagają zaoszczędzić miejsce na biurku oraz podkreślają eleganckie wzornictwo produktów Apple.

ROC - podstawa dla iPada i MacBooka

Stojak ROC jest dedykowany urządzeniom MacBook Pro, iPad wszystkich generacji oraz tabletom innych producentów. Dzięki swojej wadze i antypoślizgowym uchwytom wykonanym z gumy, MacBook Pro oraz iPad są umieszczone w bezpiecznej pozycji wertykalnej, przez co zyskujemy więcej wolnego miejsca na biurku. MacBook Pro jest utrzymywany w nieruchomej pozycji, natomiast iPad posiada odrobinę luzu dzięki czemu można ustawić go pod dogodnym nachyleniem umożliwiającym swobodne oglądanie filmu lub korzystanie z aplikacji. Urządzenia umieszczone w stojaku ROC, są również gotowe do ładowania. iPad ma sporo miejsca na kable, jeżeli zaś chodzi o MacBook Pro to można do niego podłączyć nie tylko ładowarkę, ale także inne peryferia. Kolejną zaletą stosowania stojaka jest rozwiązanie problemu poplątanych kabli - dzięki ROC można je uporządkować. Stojak ROC jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym.

L-STAND - ramię na MacBooka

Alternatywą dla ROC’a jest L-STAND. Posiada aluminiową ramę, która przekształca MacBooka w szczupłą, biurkową mini wieżyczkę. Uchwyt zmniejsza powierzchnię zajmowaną przez Maca i ułatwia dogodne ułożenie kabli. Nieścieralna guma umieszczona wewnątrz uchwytu chroni sprzęt przed ewentualnymi zadrapaniami i zapewnia stabilność. L-STAND to świetne narzędzie, by uporządkować swoje domowe lub robocze biurko i zyskać na nim dodatkową przestrzeń. Sprawia, że design naszego biura zyskuje na nowoczesności.

Źródło: Cooler Master

Wojtek Konopa, wyświetlono 3721 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum