Blog BazaTelefonów.pl
 

TomTom aktualizuje aplikację nawigacyjną dla iPhone’a i iPada

Aplikacje, GPS 2012-08-22 09:33

Firma TomTom wydała nową wersję (1.11) swojej aplikacji nawigacyjnej dla iPhone’a i iPada. Użytkownicy starszych wersji aplikacji mogą pobrać ją bezpłatnie. Dzięki najnowszej aktualizacji będą mogli nawigować pod adresy znalezione w internecie, wyszukiwać za pomocą foursquare* oraz uzyskać najnowsze mapy TomTom.

 

Kierowcy mogą teraz szybko i łatwo udać się w miejsce znalezione na stronie internetowej lub w innej aplikacji poprzez skopiowanie adresu i wklejenie go do nawigacyjnej aplikacji TomTom. Nie muszą niczego wpisywać, ponieważ aplikacja automatycznie określa cel i kieruje ich prosto do niego. Wersja 1.11 aplikacji TomTom oprócz integracji z usługą Facebook Places umożliwia także obsługę foursquare. Po połączeniu z aplikacją TomTom użytkownicy będą mogli wyszukiwać ulubione miejsca foursquare, a po przybyciu „meldować” się w nich, aby otrzymać punkty. Oprócz nowych funkcji wyszukiwania wersja 1.11 aplikacji TomTom dla iPhone’a przynosi wiele innych usprawnień. Użytkownicy otrzymają najnowsze mapy TomTom i nową, certyfikowaną usługę Danger Zones. Usługa ta pomoże podróżującym po Francji poruszać się samochodem bez naruszania przepisów zabraniających ostrzegania o radarach drogowych. Wprowadzono też liczne zmiany w interfejsie użytkownika, aby korzystanie z aplikacji było jeszcze bardziej intuicyjne. Oprócz wydania wersji 1.11 TomTom niedawno wprowadził do sprzedaży nowy uchwyt samochodowy Car Kit z zestawem głośnomówiącym dla iPhone’ów. Uchwyt ten doskonale uzupełnia aplikację i jest wyposażony w 2-watowy głośnik, który zapewnia wysoką jakość dźwięku zarówno w przypadku wskazówek nawigacyjnych, jak i rozmów telefonicznych. Dodatkowy przycisk w najnowszej wersji aplikacji pozwala kierowcom szybko przekierować dźwięk z iPhone’a do zestawu samochodowego.

Ceny i dostępność
Najnowsza wersja aplikacji nawigacyjnej TomTom dla iPhone’a i iPada jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników starszej wersji. Nowi klienci mogą nabyć aplikację z mapami Europy Zachodniej za 69,99 euro albo z mapami Polski za 49,99 euro w Apple App Store.

* Foursquare to witryna społecznościowa przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony. Użytkownicy „meldują się” w różnych miejscach za pośrednictwem mobilnej witryny, wiadomości SMS lub dedykowanej dla urządzenia aplikacji, wybierając je z listy lokalizacji znajdujących się w pobliżu.

Źródło: TomTom

Wojtek Konopa, wyświetlono 4103 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum