Blog BazaTelefonów.pl
 

Serwis muzyczny tuba.FM na Netia Playerze

Aplikacje, Operatorzy 2012-08-22 11:58

Od 22 sierpnia, do pakietu aplikacji dostępnych na Netia Playerze dołączył serwis muzyczny tuba.FM. Dzięki niemu, użytkownicy mają dostęp do kilkudziesięciu tysięcy internetowych stacji radiowych – tych znanych z eteru oraz tych stworzonych przez użytkowników serwisu.

Netia Player, nowoczesny dekoder HD i multimedialne serce domu, został wzbogacony o internetowy serwis tuba.FM. Umożliwia on słuchanie zarówno gotowych kanałów muzycznych - w tym 350 stacji najpopularniejszych artystów, ponad 200 stacji z różnymi gatunkami muzycznymi oraz stacji znanych z eteru, takich jak Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje i Radio Roxy - jak również kilkudziesięciu tysięcy kanałów stworzonych przez użytkowników serwisu.

Tuba.FM to pierwszy polski serwis muzyczny, który dopasowuje muzykę do gustu słuchacza. Po wpisaniu w wyszukiwarkę serwisu nazwy ulubionego gatunku lub wykonawcy, Tuba znajduje odpowiednią stację lub proponuje radio z artystami grającymi muzykę w podobnym klimacie.

Serwis udostępnia m.in. najlepsze stacje gatunkowe z muzyką typu rock, pop, dance, hip-hop, polskie przeboje, best of '70, '80, '90, kilkaset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez użytkowników. Oprócz tego, w serwisie słuchać można stacji naziemnych należących do Grupy Radiowej Agora, która przygotowała tuba.FM.

Źródło: Netia

Wojtek Konopa, wyświetlono 3900 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum