Blog BazaTelefonów.pl
 

Ucz się języków z T-Mobile

Operatorzy 2012-08-27 11:22

W nowej promocji T-Mobile obdarowuje wszystkich klientów kursami multimedialnymi. Od 29 sierpnia br. klienci T-Mobile przy przedłużeniu lub zakupieniu nowej umowy otrzymają w prezencie multimedialny kurs językowy SuperMemo.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na jedną z ofert abonamentowych z Internetem w cenie abonamentu, multimedialną ofertę Mix na liczbę doładowań z bezpłatnym dostępem do Internetu lub ofertę z laptopami, netbookami i tabletami w T-Mobile.

Klienci będą mogli wybrać kurs SuperMemo na jednym z trzech poziomów zaawansowania dla jednego z trzech języków: angielskiego, hiszpańskiego oraz niemieckiego. Kurs bazuje na uznanej, opartej na badaniach naukowych i wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo, która skraca proces nauki i sprawia, że można uczyć się nawet 15 razy szybciej i skuteczniej, niż tradycyjnymi metodami.

Dostępne dla klientów T-Mobile kursy zawierają bardzo starannie opracowane lekcje, na które składa się ponad 3 000 ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych umożliwiających naukę 1 000 słów i wyrażeń. Lekcje polegają na pracy z tekstem, jego zrozumieniu oraz powtarzaniu

Źródło: T-mobile.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3219 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum