Blog BazaTelefonów.pl
 

Pierwszy zestaw słuchawkowy z baterią o 5 miesięcznej żywotności

Gadżety 2012-08-31 13:19

Czy szybko wyczerpująca się bateria w twoim zestawie słuchawkowym uniemożliwia ci w pełni jego wykorzystanie i ogranicza komunikację podczas prowadzenia samochodu? Dla użytkowników, którzy oczekują że ich słuchawki będą zawsze gotowe do pracy Plantronics stworzył zestaw Bluetooth M25, który pozostaje aktywny znacznie dłużej niż wszystkie inne dostępne dotąd na rynku.

 

Dzięki wykorzystaniu technologii DeepSleep przy użyciu nowych słuchawek można komunikować się, słuchać muzyki, przeglądać podcasty lub korzystać z nawigacji nawet do pięciu miesięcy bez ich ładowania.

Tryb oszczędzania energii aktywuje się, kiedy M25™ pozostaje z dala od telefonu dłużej niż 90 minut i wprowadza go w stan uśpienia. Kiedy zestaw słuchawkowy znajdzie się znów w zasięgu telefonu, wystarczy go „obudzić” jednym przyciskiem na słuchawce. Ta praktyczna właściwość sprawia, że nowe rozwiązanie Plantronics jest idealne dla użytkowników, którzy często pozostawiają słuchawki w samochodzie.

- Zestaw Plantronics Bluetooth M25, który wchodzi właśnie na nasz rynek daje możliwość efektywniejszej komunikacji. Oferuje inteligentne zarządzanie poziomem energii, dzięki czemu słuchawki są zawsze gotowe do pracy kiedy ich potrzebujemy – komentuje Artur Woźniak, Projekt Manager w firmie KONTEL–TELECOM, która jest głównym przedstawicielem marki Plantronics w Polsce.  

Ten niezwykle lekki, ważący zaledwie 8 gram zestaw słuchawkowy umożliwia ponadto odbieranie bądź odrzucanie połączeń za pomocą prostych komend głosowych „Answer” lub „Ignore”. Zapewnia do 11 godzin rozmowy, a w stanie uśpienia może pozostawać nawet do 150 dni. Słuchawki M25 posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumu otoczenia i echa.

Producent zapewnia jego użytkownikom bezpłatny dostęp do serwisu głosowego i sms-owego Plantronics Vocalist® przez okres roku.

Cechy Plantronics M25

  • Tryb DeepSleep - wydłuża żywotność baterii nawet do pięciu miesięcy
  • Powiadomienia głosowe, które informują o czasie rozmowy, czy poziomie baterii i wielu innych parametrach
  • Lekki, kompaktowy design - waga 8 gram
  • Technologia A2DP
  • Cyfrowa redukcja hałasu i echa
  • Czas rozmowy do 11 godzin, 16 godzin czuwania lub 150 dni uśpienia w trybie DeepSleep

Cena 129 zł brutto

Źródło: Plantronics

Wojtek Konopa, wyświetlono 3560 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum