Blog BazaTelefonów.pl
 
Ceneo.pl już dostępne na iPada Aplikacje 2012-09-28 15:47 przez Wojtek Konopa

Serwis Ceneo.pl, najpopularniejsza porównywarka cen w Polsce, poszerza swoją gamę aplikacji na urządzenia mobilne. Jako pierwszy w branży przygotował specjalną aplikację pozwalającą na dostęp do wszystkich produktów prezentowanych w serwisie Ceneo.pl użytkownikom iPada, popularnego tabletu marki Apple.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwsze kroki do kultury - wystawa Akademii Orange Inne, Operatorzy 2012-09-28 15:42 przez Wojtek Konopa

Ruszyła wystawa fotografii ukazująca młodych uczestników programu nowoczesnej edukacji kulturalnej - Akademii Orange i ich pierwsze kroki w świadomym tworzeniu kultury. Fotografie w niekonwencjonalny sposób opowiadają o tym, jak młodzi rozwijali swoje pasje, odkrywali talenty, a także zmieniali życie swoich lokalnych społeczności.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tablety doskonałym narzędziem dla uczniów i studentów Gadżety, Inne 2012-09-28 14:23 przez Wojtek Konopa

We wrześniu rozpoczął się rok szkolny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, a w październiku kolejny rok nauki zainaugurują studenci. Dzięki urządzeniom takim jak tablety Samsung GALAXY Tab 2 10.1” i Samsung GALAXY Tab 2 7.0” nauka może stać się przyjemniejsza, a opracowanie materiałów i robienie notatek, łatwe jak nigdy dotąd.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Murder in the Bauhaus na Windows Phone Aplikacje 2012-09-28 14:18 przez Wojtek Konopa

Firma Synergy-IT po długim czasie oczekiwania, w końcu ma zaszczyt zaprezentować grę zręcznościową Murder in the Bauhaus na platformę Windows Phone.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cabletech Smart TV Android Dongle – multimedialny świat Androida w telewizorze Gadżety 2012-09-28 14:06 przez Wojtek Konopa

Marka Cabletech, znana z wysokiej jakości produktów do odbioru DVB-T oraz innych akcesoriów telewizyjnych, wprowadziła do oferty Smart TV Android Dongle URZ0193. Urządzenie to jest nowością na polskim rynku i pozwala rozszerzyć funkcje telewizora o pełny dostęp do zasobów internetowych, gier oraz aplikacji multimedialnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wakacje z Internetem od T-Mobile Operatorzy 2012-09-26 13:40 przez Wojtek Konopa

W wakacje plażowicze mogli surfować po Internecie bez ograniczeń dzięki T-Mobile oraz korzystać ze stref wypoczynku. Z bezprzewodowego Internetu T-Mobile na warszawskich plażach skorzystano blisko 20 tysięcy razy ze średnią prędkością ponad 3 Mbps.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SMARTO: Nowa elastyczna oferta dla małych firm Inne, Operatorzy 2012-09-26 11:42 przez Wojtek Konopa

SMARTO, dostawca nowoczesnych usług wspomagających komunikację i organizację pracy w firmie, wprowadził nową elastyczną ofertę, dzięki której możliwe jest jeszcze bardziej precyzyjne dostosowanie rozwiązań pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Oferta, na którą składają się cztery rozwiązania: telefonia internetowa, profesjonalny hosting, bezpieczeństwo danych oraz CRM online, od teraz dostępna jest zarówno w opcji płatności prepaid, jak i planie abonamentowym.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpłatne szkolenia z internetu dla osób 50+ Internet, Operatorzy 2012-09-26 08:55 przez Wojtek Konopa

Program „Internet bez granic” to nowa inicjatywa Orange, skierowana do osób w wieku 50+. Ma ona na celu przeciwdziałanie cyfrowemu wykluczeniu osób starszych. W ramach projektu do końca roku 2012 w 67 wybranych bibliotekach w całej Polsce Orange przeprowadzi bezpłatne szkolenia z obsługi komputera oraz korzystania z sieci.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Śledź swój stan zdrowia za pomocą aplikacji Samsung S Health Aplikacje 2012-09-26 08:22 przez Wojtek Konopa

Najlepiej sprzedający się smartfon Samsung GALAXY S III, może teraz pomóc swoim właścicielom pozostać w dobrym zdrowiu dzięki nowej aplikacji S Health. S Health to program, który gromadzi, monitoruje i analizuje dane z czujników medycznych, takich jak glukometry, ciśnieniomierze i wagi analizujące skład ciała.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Telewizja Tu i Tam Operatorzy 2012-09-25 14:47 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Premiera polskiej nawigacji z mapami Europy do Smartfonów GPS 2012-09-25 12:24 przez Wojtek Konopa

Mapy 44 krajów Europy w intuicyjnym systemie nawigacji GPS , zawsze pod ręką w twoim Smartfonie, bez ryzyka kosztów roamingu - Premiera nawigacji MapaMap EUROPA for Android.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia prezentuje model Asha 309 Technologie 2012-09-25 12:18 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kto wygra Nokia Developers’ Challenge? Inne 2012-09-25 11:12 przez Wojtek Konopa

Fascynuje Cię świat aplikacji? Chcesz mieć wpływ na to, co oferuje Marketplace i nagrodzić najbardziej kreatywnych deweloperów w Polsce? Włącz się do zabawy i głosuj na najlepsze aplikacje stworzone przez uczestników tegorocznej edycji Nokia Developers’ Challenge.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Negocjuj z T-Mobile – promocja dla przedsiębiorców Operatorzy 2012-09-25 10:46 przez Wojtek Konopa

Rozpoczyna się nowa kampania dla przedsiębiorców , w której będę prezentowane zalety elastycznych ofert T-Mobile. Wystartowała kampania promocyjna ofert T-Mobile pozwalających klientom biznesowym na ustalenie elastycznych warunków dla umów zawieranych w ramach taryf Pakiet dla Biznesu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Motorola Defy Mini XT320 w ofercie podstawowej Play Operatorzy, Telefony 2012-09-25 10:03 przez Wojtek Konopa

Od dziś operator Play przenosi do oferty podstawowej telefon Motorola Defy Mini XT320.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myTaxi – pionier wśród aplikacji do zamawiania taksówek wjeżdża na polski rynek Aplikacje 2012-09-24 07:54 przez Wojtek Konopa

W Europie z logo myTaxi jeździ już 15 000 taksówek. W Niemczech firma posiada 20% udziałów rynkowych, co oznacza, że co piąta taksówka współpracuje z myTaxi. To pierwsza tego typu aplikacja, która powstała na świecie i jednocześnie najszybciej rozwijającą się na europejskim rynku. Pobrano ją już 1,7 miliona razy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Podwójne doładowanie w T-Mobile MIX Operatorzy 2012-09-24 07:43 przez Wojtek Konopa

T-Mobile dla klientów wybranych taryf MIX przygotowało specjalną promocję na doładowania, w której można zyskać nawet 150 zł. Wystartowała specjalna promocja T-Mobile „Podwójne doładowanie do 150zł”. Klienci taryf Fon w Mix na czas, Nowy Tak Tak Fon w Era Mix, Happy w Era Mix, Nowa Era Mix oraz Era Fun w Era Mix, którzy skorzystają z tej oferty otrzymają promocyjne doładowanie do wykorzystania bezterminowo i na dowolne usługi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC w drodze Inne 2012-09-24 07:39 przez Wojtek Konopa

Jeśli przeszkadzają Ci kolejne remonty i utrudnienia na drodze – weź udział w konkursie. „W drodze do doskonałości”, zorganizowanym przez NaviExpert. Celem jest udoskonalenie aplikacji nawigacyjnej, w której są uwzględnione wszystkie przeszkody w ruchu. Partnerem konkursu i fundatorem nagród jest HTC, a do wygrania są smartfony z najnowszej linii HTC One, HTC One X, HTC One S oraz HTC One V.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange Open – więcej możliwości, a rachunki niższe nawet o 30 złotych Operatorzy 2012-09-21 19:59 przez Piotr Kozub

Orange Polska wprowadza od 1 października bieżącego roku nową odsłonę konwergentnej oferty Orange Open. Ażeby skorzystać z rabatu Orange Open, nie trzeba już kupować kompletnego zestawu usług stacjonarnych i mobilnych – wystarczy połączyć w pakiet dwa produkty. Nowa, rozszerzona wersja Orange Open oferuje więcej możliwości łączenia w pakiet usług stacjonarnych i mobilnych i pozwala obniżyć comiesięczne rachunki za usługi Orange Polska nawet o 30 zł.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG zaprezentowało na targach IFA 2012 gamę produktów domowej rozrywki Inne, Technologie 2012-09-21 18:59 przez Piotr Kozub

W trakcie tegorocznych targów IFA w Berlinie LG Electronics pokazało szereg produktów pod wspólnym hasłem: „ABOVE AND BEYOND” (wyżej i dalej). Centralnym elementem ekspozycji był największy i najcieńszy na świecie, 55-calowy telewizor z ekranem OLED. Na stoisku LG można było również zobaczyć najnowsze produkty z sektora domowej rozrywki, takie jak pierwszy na świecie trójwymiarowy telewizor 84-calowy o rozdzielczości UD (Ultra Definition), nowe telewizory CINEMA 3D Smart TV, udoskonalone monitory z technologią IPS (In-Plane Switching), a także szeroką gamę innych produktów audio-wideo wyposażonych w przodującą technologię CINEMA 3D, wchodzących w skład rozszerzonego ekosystemu Smart TV, z licznymi aplikacjami i atrakcyjnymi treściami 3D.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Unia robotów Inne, Technologie 2012-09-20 19:32 przez Piotr Kozub

Komisja Europejska, przedstawiciele przemysłu oraz środowisk akademickich zainicjowali partnerstwo publiczno-prywatne (PPP) w dziedzinie robotyki. W ten sposób chcą pomóc przedsiębiorcom w zwiększeniu ich udziału w światowym rynku – obecnie to 15,5 miliarda euro. Tymczasem według szacunków, do 2020 roku roczna wartość rynku robotyki usługowej może przekroczyć nawet 100 miliardów euro.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Współzałożyciel Flickr gościem specjalnym kongresu Netii – „Biznes to Rozmowy” Operatorzy, Technologie 2012-09-20 18:57 przez Piotr Kozub

Gościem tegorocznej edycji kongresu „Biznes to Rozmowy” będzie Stewart Butterfield, współzałożyciel serwisu Flickr – popularnej strony, na której użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami. Jest to czołowa postać wśród twórców świata Web 2.0, uznany za przez magazyn Time za jednego z najbardziej wpływowych ludzi na świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange - doładowanie za oglądanie reklam Operatorzy 2012-09-20 12:14 przez Łukasz Miazga

Klienci ofert na kartę oraz mix w Orange mogą skorzystać z nowej promocji i zyskać nawet 15 zł miesięcznie na doładowanie. Wystarczy, że obejrzą kilka reklam na ekranie swojego telefonu i odpowiedzą na proste pytania związane z prezentowanymi produktami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ZTE Grand Era U985 - najcieńszy czterordzeniowiec Ciekawostki, Telefony 2012-09-18 14:22 przez Łukasz Miazga

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych z dumą ogłasza wprowadzenie do sprzedaży modelu Grand Era U985 - najcieńszego smartfona z czterordzeniowym procesorem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
myTAB 7 – budżetowy tablet firmy myPhone Gadżety 2012-09-17 18:36 przez Piotr Kozub

myTAB 7 to w założeniu nie tylko budżetowa wersja tabletu myTAB 10, ale przede wszystkim mały i lekki tablet stworzony z myślą o młodszych użytkownikach oraz wszystkich tych, dla których najważniejszą cechą tego typu urządzenia jest jego mobilność. Między innymi w celu zachowania poręczności w tablecie myTAB zastosowano ekran o stosunkowo niewielkiej przekątnej – 7 cali. Ten panoramicznym wyświetlacz pokryty jest szkłem odpornym na zarysowania, dysponuje rozdzielczością 800 na 480 pikseli oraz posiada pięciopunktowy multitouch.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile dookoła świata Inne, Operatorzy 2012-09-17 12:57 przez Łukasz Miazga

2 wakacyjne miesiące, 60 dni wspólnego wysiłku i ponad 300 pracowników Polskiej Telefonii Cyfrowej zaangażowanych w akcję T-Mobile dookoła świata. Wszystko po to by razem pokonać trasę równą długości równika, czyli 40 076 km i tym samym przekazać równowartość tej liczby na pomoc chorym dzieciom.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Instytucje Unii Europejskiej przygotowane na atak hakerów Internet, Komputery 2012-09-14 18:25 przez Piotr Kozub

Unijny zespół reagowania na incydenty komputerowe (CERT-EU) będzie jednostką stałą, reagującą na działania zagrażające bezpieczeństwu informacji i zagrożenia cybernetyczne. Taka decyzja to efekt pozytywnej oceny pilotażu, jaki przeszedł projekt. - Bezpieczeństwo cybernetyczne jest priorytetem w kontekście dobrobytu i konkurencyjności Europy – przypomina wiceprzewodnicząca KE Neele Kroes.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange mecenasem konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” Inne, Operatorzy 2012-09-13 19:29 przez Piotr Kozub

Orange został mecenasem tegorocznej, V ogólnopolskiej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych firm i organizacji oraz produktów i usług obecnych na polskim rynku. Jako mecenas i lider rynku usług dla klientów biznesowych operator ten przygotował też specjalną promocję – „Firmowe Korzyści Orange dla Liderów Innowacji i Rozwoju”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
PromoHunter - mobilny łowca promocji Aplikacje, Ciekawostki 2012-09-13 13:33 przez Łukasz Miazga

Szukasz inteligentnego sposobu na oszczędne zakupy? PromoHunter to wygodny, mobilny łowca najlepszych promocji i okazji cenowych, który dzięki technologii geolokalizacji pozwala na wyszukiwanie promocji w sklepach bezpośrednio w pobliżu użytkownika. Zniżki, które potrafi upolować sięgają 70%.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Eksperymentuj w Salonie Plusa przy Chmielnej Operatorzy 2012-09-12 14:23 przez Łukasz Miazga

W piątek 14 września w Salonie Plusa przy ul. Chmielnej 19 w Warszawie zostanie zaprezentowana mobilna wystawa Centrum Nauki Kopernik „Eksperymentuj!”.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Plantronics Bluetooth M25 i M55 na targach IFA w Berlinie Gadżety, Technologie 2012-09-12 12:16 przez Łukasz Miazga

Firma Plantronics zaprezentowała na targach IFA w Berlinie pierwsze inteligentne zestawy słuchawkowe, które same wprowadzają się w stan uśpienia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aastra MX-ONE® 5.0 - multimedialna platforma do pracy grupowej Internet, Technologie 2012-09-12 12:10 przez Łukasz Miazga

Aastra, jeden z liderów rynku rozwiązań komunikacyjnych dla firm, zaprezentował wersję 5.0 produktu MX-ONE®.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HUAWEI MU736 - pierwszy na świecie moduł w pełni kompatybilny z NGFF Inne, Technologie 2012-09-11 11:05 przez Łukasz Miazga

Firma HUAWEI zaprezentowała rozwiązanie MU736 – pierwszy na świecie moduł WWAN w pełni zgodny z wymogami standardu NGFF (Next Generation Form Factor), oparty na modemie Intel XMM™ 6260 HSPA+.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Play ubezpiecza smartfony Inne, Operatorzy 2012-09-11 08:13 przez Łukasz Miazga

Komórkowa sieć Play wprowadza usługę pozwalającą ubezpieczyć smartfona. Oferta Bezpieczny Telefon została przygotowana dla abonentów Play we współpracy z firmą MetLife Insurance Limited.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HUAWEI zaprezentuje mobilne rozwiązania szerokopasmowe Internet, Technologie 2012-09-10 14:17 przez Łukasz Miazga

W dniu 12 września br. przed gmachem Wydziału Elektroniki i Techniki Informacyjnych Politechniki Warszawskiej HUAWEI, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), zaprezentuje swoje portfolio mobilnych rozwiązań szerokopasmowych dla rynku operatorskiego.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile na kartę kontynuuje podwajanie Inne, Operatorzy 2012-09-10 12:27 przez Łukasz Miazga

T-Mobile na kartę rozpoczyna kolejną edycję kampanii realizowanej z ujęć ukrytej kamery.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Orange wprowadza zmiany w usłudze Kredyt Inne, Operatorzy 2012-09-10 11:49 przez Łukasz Miazga

Orange Polska wprowadza zamiany w usłudze Kredyt, która jest propozycję dla użytkowników telefonów prepaid, którym wyczerpał się stan konta. Wystarczy jeden SMS i klient otrzyma w kredycie złotówkę na połączenie lub wysłanie wiadomości.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung sprzedał w rekordowym czasie 20 milionów Galaxy S III Telefony 2012-09-06 14:48 przez Wojtek Konopa

W ciągu 100 dni od rynkowej premiery GALAXY S III sprzedano 20 mln sztuk tego modelu. To absolutny rekord. Smartfon sprzedaje się szybciej, niż którykolwiek z jego poprzedników.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zorientuj się w okolicy! – nowa kampania reklamowa Panoramy Firm Aplikacje 2012-09-06 14:42 przez Wojtek Konopa

W sierpniu br. ruszyła kampania reklamowa zachęcająca do skorzystania z mobilnych rozwiązań Panoramy Firm, ułatwiających użytkownikom lokalne wyszukiwanie firm, produktów i usług. Ogólnopolska akcja startuje w Warszawie, na nośnikach zlokalizowanych przy ruchliwych ulicach. Działania reklamowe zaplanowano do końca 2012 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ponad 500 tys. widzów festiwalu Orange Kino Letnie Operatorzy 2012-09-05 10:45 przez Wojtek Konopa

Ponad pół miliona widzów uczestniczyło w dotychczasowych pięciu edycjach festiwalu Orange Kino Letnie Sopot – Zakopane. W tym roku podczas wakacji najciekawsze tytuły filmowe ostatnich lat obejrzało ponad 120 tys. miłośników kina w Sopocie, Zakopanem, Warszawie oraz w Wagonie Filmowym Orange Kino Letnie, kursującym w weekendy między Bałtykiem a Tatrami.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bonusowe minuty od Orange na stacjach LUKOIL Operatorzy 2012-09-04 13:31 przez Wojtek Konopa

epay Polska wraz z Operatorem Orange uruchamia kolejną promocję dla posiadaczy telefonów na kartę. Każdy kto za pośrednictwem terminalu epay kupi na stacji benzynowej LUKOIL doładowanie do telefonu w sieci Orange o wartości 50 zł otrzyma dodatkowe 30 minut do wykorzystania na rozmowy do wszystkich sieci. Promocja obowiązywać będzie w dniach od 3-16.09.2012 r.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GMP Advertising obsługuje wypożyczalnię tabletów w Play Operatorzy 2012-09-04 11:59 przez Wojtek Konopa

Agencja GMP Advertising koordynuje program "Wypożycz tablet w Play”. Dzięki niemu aż 5 tys. osób może skorzystać z możliwości przetestowania tabletów Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Sprzęt wypożyczany   jest  na   2   tygodnie   za   49   zł.  Oprócz   urządzenia,   każdy   klient   otrzymuje   kartę internetu mobilnego z limitem 1 GB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile sponsorem wystawy Wielcy Małym Inne, Operatorzy 2012-09-04 10:22 przez Wojtek Konopa

Już teraz można oglądać w Warszawie wyjątkową wystawę zdjęć znanych artystów, które pojawiły się w kalendarzu na rok 2012 promującym inicjatywę społeczną Wielcy Małym. Na ogrodzeniu Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego zaprezentowano 13 prac przedstawiających chwile przyjaźni znanych i lubianych oraz ich zaadoptowanych zwierząt.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sejm pracuje nad Prawem Telekomunikacyjnym Inne 2012-09-04 08:42 przez Wojtek Konopa

Do 11 września ma być gotowe sprawozdanie sejmowej Komisji Infrastruktury w sprawie projektu zmian w Prawie Telekomunikacyjnym. Pierwsze czytanie projektu odbyło się w Sejmie 29 sierpnia. Sens planowanej zmiany przedstawiła posłom wiceminister w MAC Małgorzata Olszewska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
T-Mobile oferuje więcej Internetu mobilnego Internet, Operatorzy 2012-09-04 07:58 przez Wojtek Konopa

Internet mobilny z modemem od 9,90 zł miesięcznie oraz więcej gigabajtów w ofercie T-Mobile.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
W Łodzi ruszyło nowe Centrum Telefoniczne obsługi klienta sieci Plus Operatorzy 2012-09-03 15:33 przez Wojtek Konopa

W poniedziałek 3 września Plus uruchomił w Łodzi nowe Centrum Telefoniczne Departamentu Kompleksowej Obsługi Klienta. Mieści się ono w Parku Biznesu Teofilów przy ul. Traktorowej 141/143. W nowym call center zatrudnienie w 24-godzinnym trybie pracy zmianowej znajdzie ponad 300 osób. Połowa z nich już od dziś odbiera połączenia od klientów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gra mobilna Pocket Trucks podbija App Store i serca graczy Aplikacje 2012-09-03 11:37 przez Wojtek Konopa

Po  trzech dniach od debiutu w  Polsce  gra  Pocket  Truks  z  krakowskiego  studia GameLab znalazła się na 7. miejscu w kategorii Gry  i 12. w Top Overall. Docelini  ją także czytelnicy popularnego bloga Mackozer, wybierając aplikacją miesiąca. Czy gra powtórzy  sukces na ryku amerykańskim?

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Serce i Rozum - Dr Zając Operatorzy 2012-09-03 10:47 przez Wojtek Konopa

Serce szuka wrażeń, bo nuda taka, że aż zęby bolą. Co i dlaczego zaleci mu specyficzny dentysta?

» więcej
Komentarze: 1
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum