Blog BazaTelefonów.pl
 

PromoHunter - mobilny łowca promocji

Aplikacje, Ciekawostki 2012-09-13 13:33

Szukasz inteligentnego sposobu na oszczędne zakupy? PromoHunter to wygodny, mobilny łowca najlepszych promocji i okazji cenowych, który dzięki technologii geolokalizacji pozwala na wyszukiwanie promocji w sklepach bezpośrednio w pobliżu użytkownika. Zniżki, które potrafi upolować sięgają 70%.

PromoHunter to nowa, darmowa aplikacja mobilna na telefony z systemem Android, która wyszukuje tysiące promocji i wyprzedaży z największych sieci handlowych i usługowych. Obecnie PromoHunter umożliwia wyszukiwanie atrakcyjnych ofert spośród ponad 10 tysięcy punktów w całej Polsce.

PromoHunter przegląda oferty wybranych sieci, znajduje najbliższą placówkę oferującą dany produkt bądź usługę i informuje użytkownika o jej dostępności wprost na jego telefon komórkowy. Średnio na jednej promocji można zaoszczędzić 24% tj. 32 złote, a niektóre zniżki przekraczają 70%. Dodatkowo aplikacja daje możliwość ustawienia automatycznych powiadomień o promocjach w danej lokalizacji, a także wyszukiwanie promocji na podstawie kategorii i dowolnych opisów.

To nowoczesny i inteligentny sposób na oszczędne zakupy - mówi Andrzej Jaszkiewicz, Prezes Zarządu Spółki PromoHunter.  - Nie tylko zastępuje tradycyjne gazetki promocyjne, ale również daje możliwość wyboru treści, o których użytkownik jest informowany.

PromoHunter zadebiutował na rynku niespełna dwa miesiące temu, a już jest hitem. Do tej pory pobrany został z Google play ponad 12 tysięcy razy. Aplikacja PromoHunter nie jest zależna od żadnych konkretnych sieci handlowych. Przeszukuje i gromadzi dane o zniżkach i promocjach we wszystkich największych sieciach handlowych w Polsce, a wykorzystując geolokację informuje o promocjach w pobliżu użytkownika. Można ją pobrać bezpłatnie na telefony z systemem Android z Google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.promohunter.android

O PromoHunter:

PromoHunter to mobilna wyszukiwarka promocji, wyprzedaży, rabatów i okazji cenowych organizowanych przez sieci handlowe i usługowe na terenie Polski. . Spółka została założona przez Andrzej Jaszkiewicza i Dawida Weissa, osoby z dużym doświadczeniem biznesowym, które zakładały takie firmy jak Jakdojade.pl, NaviEpxert i Carrot Search. PromoHunter zadebiutował na rynku 17 lipca 2012 roku. Aplikacja jest dostępna dla telefonów z systemem Android.

Źródło: PromoHunter - Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 4419 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum